bugün

upuzuunn ipek gibi yumuşak bazen sarı bazen kahverengi bazen ikisi birden..
(valla hiç düşünmemiştim. sorduğunuz için sağolun. en azından şahsi düşüncemi sorduğunuz için)
(bkz: saç şekline göre kız beğenmek)
en doğal halidir. ne fön, ne maşa.
itiraf etmeselerde uzun sarı saç gördüler mi gerisine bakmaz bunlar.
(bkz: türk kompleksi)
(bkz: playboy fenomeni)
kişiye göre değişir ama, şahsım en çok dalgalı saçları sevmektedir. böyle kıvır kıvır, ama doğal bir bukle, maşa ile yapılandan değil. ayrıca saçın yüz ile olan uyumuda önemlidir. en güzel örneği için hepeksihepeksi **
göreceli bir kavram olmasıyla birlikte uzun fönlü saç ve ortadan ikiye ayrılmış iki taraftan tokalı saçta hoş bir tatlılık verir.
kalemle tutturulmus topuz sactir. ozellikle sabahlari uzerlerinde benim gomlegim varsa butun kadinlar bu sac modeliyle cok cekici gelirler bana. gomlek de cizgili bu arada.
(bkz: this is the new shit)
uzun kumral dalgalı...
uzun kahve, kızıl, yeşil dalgalı saç modelidir.
uzun olarak;

görsel

budur abi!

kısa olarak;

http://www.orgu-modelleri...m/makale/imaj/7399783.jpg

budur abi!

not: olaya bi parça öznel bakmış, kendi beğenimi ortaya koymuş olabilirim, fakat çoğu erkeğin benimle aynı zevki paylaştığı kanısındayım.*
dalgalı, kumral, uzun saç.*
tepeden at kuyruğunun verdiği cazibeyi hiç birşey veremez.
dolgun parlak saçlar.
dipleri sarı uçları kırmızı.

edit: kendi kişisel zevkimdir. istemeyen yapmaz, yaptırmaz. hey allahım ya!
saç toplanır,topuzumtırak hale getirilir,yanlardan birazcık saç aşağı salınır..mükemmel olur yahu....*
uzun, dalgalı, kumral veya sarı.

yazarın notu: perfect !
kesinlikle kazınmış kafa favoridir.
herkese yakışmaz o ayrı.
(bkz: natalie portman)
(bkz: kızların erkeklerde en sevdiği saç modeli)
kısa, böyle nası söylesem sert saç stili. baya seksi oluyo. ışıl alben'deki saç olabilir misal.
fön çekilmiş saç, düz saç. kesinlikle.
boyun açık olsun da nasıl olursa olsun.

not: boyun fetişisti
erkek değilim ama şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki uzun, düz fönlü saç her türlü iş yapar.
enseden kısacık saçlar.
tam kıvırcık bir şekil değilde arasına kalem girecek şekilde kıvırcık saç modeli. süper yakışıyor be.