bugün

her erkek mükemmel olsaydı bizim farkımız ne olacaktı dedirten durum.
Bir feminazi beyanıdır.

Bu nasıl genellemedir allahım. Demek ki sen bütün erkekleri tanımışsın ki böyle konuşuyorsun.

YAŞASIN MASKÜLiZM YAŞASIN ERKEK IRKI!!

Unutmadan söyleyeyim burada erkeklere azgın diyenler olmuş sanki kadınlar hiç azgın değilmiş gibi. UNUTMAYIN Ki BiR KADIN EN AZ EN AZGIN ERKEK KADAR AZGINDIR. Bunu dışarı vurmazlar çünkü damga yemekten korkarlar.
Büyük bir çoğunluğunun samimiyetsiz olmasıdır.

Gerçi bunu cinsiyet ayirt etmeksizin düşünüyorum.
‘Ama ben erkeğim yaparım!’ Tavırları canımı sıkıyor. Ama banane bebeğim?
SEVGilileri veya karilari varken baska kizlara yurumeleri.
Kirmizi isikta burunlarini karistirmalari.
Ayaklarinin kokmasi.
Ayaklarinin killi olmasi.
Goguslerinde cok kil olmasi.
her kızın g.tünü kaldırmaları.
çirkin güzel farketmez. g.t kaldırmaları. bu başlıkta da kızların yazdıklarını okudum. yarısından fazlası g.t kalkıklığı.
geçen metroda oturuyorum. karşımda oturan bir kız var. iki insan olarak gayri ihtiyari göz göze geldik. anında gitti başka yere oturdu. işte g.t kalkıklığı. suç kızlarda değil. kendilerini altından sanmalarının nedeni erkeğin evrimsel hormonal iğrençliğinden ileri geliyor. ben böyle değilim. yalnızım. iğrenç dediğimiz erkekler ise tabiri caizse (ki değil ama sinirlendim) malı götürüyor. demek ki insan neslinin devamı için bu iğrençlik gerekiyor. erkeklerin sekksskğxs düşkünlüğüne iğrenç derler ama içten içe ağızlarının suyu akar böyle tiplere. kabul etmeyecekler (hiçbir şeyi kabul etmemeleri gibi) ama durum bu. hörmetler.

çoğunluk için yazdım. istisnalar eqlesin 100 milyar borcum olsun asdfasf.
bir kızla yetinmemeleri. hayır anlamıyorum neden 7382839393 kişiyle aynı anda sevgili olmayı istersiniz ki?¿?
Yakışıklı ve zengin olanları, güzel kızları seviyorum ayağına sykip terkederler.

O kızlar da gidip bekâretini diktirip gariban birine kendilerini iteler.
Kadınların regl döneminden iğrenmeleri.
tüy döküyolar ya?
tüy dökmek ne anlamsız. neyse, benim midemi bulandıran bi zıvırtıdır.
cok afedersiniz uckurlarina duskun olmalari.
kizlar icin normalinden farkli davranmalari.

erkeklerin oldugu ortama girdiginde 'selamun aleykum' derken kizlarin oldugu ortama girince 'merhaballaaarrxd' demeleri.

en onemlisi ucuncusu.
Akıllı olmaları.
arkadaşlarının yanında arizona kertenkelesiyken, kadınların yanında yavru ceylana dönüşmeleri...

kadınları etkilemek adına ilgilenmeceği türlerle ilgilenmeleri...

arkadaş çevresinde "futbol, siyaset ve kadın" üçlemesinin dışına çıkamamaları...

birilerine yaranmak adına, çevresindekileri rezil etmeleri...

herhangi bir kadından kötü ayrıldıkları zaman, bütün kadınlara siper almaları ve bütün kadınlar üzerinden gereksiz genellemeler yapmaları...

kafa olarak olgunlaşamamaları ve her daim laçka davranabilmeleri...

nerede nasıl davranılacağını bilememeleri ve görgü kurallarından yoksun olmaları...

liste uzar, gider.
genel olarak saydığım özellikleri baz alarak son bir özellik söylemek istiyorum;
kendi hayatlarını kendileri için değil de kadınlar için yaşamaları...

hadi eyvallah.
Nefes filan alıp ayıp ediyorlar. Geçenlerde biri yemek yiyordu elim ayağım titredi ya gerçekten çok saçma yemek yiyorlar çok saçma nefes alıyorlar çok saçma.
Ergenlikte (bkz: yatağa yorgana boşalmak)
okurken hepsine tik attım. benim içim çürümüş vay arkadaş.
Vajina sahibi olmamaları.

Düşünsene, Dalyan gibi herif, yanıbaşında duruyor ama vajinası yok! Ne anladım şimdi bu işten?

Beybi!
Hepsinden öte milletin içinde geğirmeniz, osurmanız var. Bunu komik bulmanızdan bahsedemiyoruz bile.
Benciller. Özveri diye bir şey yok, seviyorlarsa uğruna her şeyi yapıyorlar. sevmiyorlarsa zamanlarını geçiriyorlar.

Tabi erkeklerden daha iğrenç kadınlar da var, orası ayrı bir konu.
'' tatlı tatlı flörtleşirken işi fuckbuddyliğe sürmek istemeleri.
baştan rol yapmayın bari.''

-belki de ilk başta amaçları flört,sevgililik. fakat sizde o potansiyeli görmediği için fuckbuddylik istiyordur ?
--spoiler--
belki de ilk başta amaçları flört,sevgililik.
--spoiler--

Bari burada birbirimizi kandırmayalım.
karısını aldatması.
neden sizleri kandıralım sevgili kadın yazarlar.

tamam yeri geliyor yattıgımız kadınları anlatıyoruz ama bizi hayal kırıklığına uğratan yok mu ?

-inandıramıyoruz kendimizi erkekler olarak. spesifik 1-2 örnek vereyim;

örn 1;

biriyle instadan tanıştık,buluştuk. sohbet,kafa yapısı,hayata bakış açısı 10 üzerinden 100 anlaşıyoruz.neyse akşam evine bırakmak için yoldayız.elimi tuttu,bacaklarına koydu.bende hafif okşadım. ''ya duralım gerisi gelmeyecekse boşuna yükselmeyim'' dedi. akşam otele gittik,malum işi gördük.

e benim aklımda hiç ama hiç yoktu böyle birşey yaşansın. tam tersine hoşlanmış,güzel hissetmiştim.şimdi biz de genelleme mi yapalım ?

örn 2 ;

yine biriyle tanıştık bumble'dan.sohbet muhabbet güzel.1 kere buluştuk,kafa yapımız harika tuttu.yine böyle içim bir güzel,hoşlantı başlıyor. mesaj geldi.

''napıyorsun porsuk? iyi bende yaa . akşam işin var mı ? hıımmmm kardeşim arkadaşında kalacak sen de bende kal diyecektim''. gittim kaldım,malum işi gördük.

şimdi genelleme mi yapalım biz de ?

işte biz genelleme yapınca,büyük konuşunca kötü oluyor ama sizler erkekleri çok kolay yeriyorsunuz.
atar gider yaparak, sürekli gücünü kanıtlama ve ilgi çekme havasında, aşırı gevşek ve rahat dolaşıp durmalarıdır. çok itici geliyor.
Daha güzelini bulunca anında şutu çekmeleri. Kadınların cüzdan ve kart hastalığı ile yarışır. Kaynak kendim.