bugün

(bkz: selamün aleyküm serkan nasılsın kardeş)
Bekarsa futbol PC oyunu siyaset sıcak gundem,nisanliysa düğün masrafı,orf adet gerginliği,borc ve taksitlerden bahseder ve ekler daha dur birde düğün var.
görsel
ne konuşacağız yahu? ya karşı masada ki kızın dedikodusunu yaparız yada arabanın sorunlarını... izafiyeti konuşacak halimiz yok ya...
Siyaset, basketbol, müzik, kızlar varsa sevgililer falan böyle şeyler işte.
Grubun üyelerine gore değişkenlik gösterir, felsefenin dibine vurulurken bir anda maçta atılan jeneriklik gole kadar değişkenlik gösterebilen sohbettir.
kız meselesi.
geylikten konuşurlar

+kanka bu geyleri anlamıyorumya
-aynen kanka çok tuhaflar
+neyse başka bir şey konuşalım
-olur
+geylerin penisi çok büyümüş
-ne diyorusun? ciddenmi?
Genelde siyaset konuşup vatanı kurtarıyoruz biz arkadaşlarla. Genel olarak herkese bu süre zarfında sövdüğümüz oluyor.
Spor karı kavga ve araba tabi bazen siyaset bilim falan konuşurlar ve emin olun bunu kadınlardan çok yaparlar.
20:00 - 21:00 - günlük mevzular

21:00 - 22:00 - meme

22:00 - 23:00 - nerden geldik lan memeye denilip tekrar günlük mevzular

23:00 - 00:00 - dini meseleler

00:00 - 01:00 - cinler (kapanış)
Bizde siyaset.
genelde iş, arabalar, siyaset, vb... sanılanın aksine karı kız muhabbeti pek geçmez. ancak ortama bir hatun gelirse gittikten sonra vücut kıvrımları hakkında yorumlar yapılır.
görsel
öncelik siyaset ve futbol harici olarak iş ve en son ihtimal hatun meselesi.
Yemek tarifi.
ben herşeyi konuşurum adamına göre
tasavvuf
din
siyaset
futbol
kadın
belden aşağı muhabbet
ticaret
ziraat
her muhabbet bana uyar.
ERKEKLERiN birbirleriyle seks hakkında konuşmaları çok ilginç.
am
göt
meme
Nil Karaibrahimgil'den gelsin.
2 sex, para ve futbol hep sohbetleri.
**Ulan geçen bir sevişiyorum, karı yeter dedi amk deldin beni dedi, oha hayvan mısın dedi yeter sikme artık 5 posta oldu doymadın mı daha dedi (31 çekti; sonra annesi ile oturup mandalina ile elma yedi paramparça izlerken, annesi elmayı bıçağın ucuna takıp eline verdi yisin kuzusu diye)

**Ya sorma olum ben de geçen metrobüsteyim karının biri gözleriyle yedi beni amk orospusu, sallandıkça karı memeleri koluma dayadı, çekmedi öyle gittik 40 dakka az daha orada sikecektim yemin olsun ( yalan, yüzüne bakan olmadı yalnız kalkış anında 40lı yaşlarında şişmanca bir kadının memesi olduğunu tahmin ettiği bir yerine dirseği çarptı, sıcak ve yumuşaktı, o gün bugündür 31 çekerken kullanmak üzere gerçek bir cinsel hatırası olduğu için müteşekkir)

**Ya olum benim fuckbuddy de tutturmuş ben sana aşık olmaya başladım da yok efendim dibini dövdükçe gadın olduğumu hissettiriyon da, yapıştı karı resmen ya, duygusuz sikişiriz sandım ama tam kezo çıktı ( fuckbuddym dediği geçen ay nişanlandığı üç senelik sözlüsü, yaza evlenecekler, kızın ailesi 4 burgulu 8 bilezik istedi)...
felsefe
sanat
tarih
belki biraz da futbol

bizimkiler nomal beyler kadınlar bu konuda daha üretken.
5 vakit namaz
hacca nasıl gideriz
peygamberlerin hayatları.
Evrenin var oluş sebeplerinin dünya üzerinde yarattığı etkiler üzerinden canlıların evrimleşme süreciyle bağlantılı olmasının şaşırtıcı sonuçlarını irdeliyoruz.
barça maçı 4-6 gol.
Fener maçı alt.
Beşiktaş maçı kg var.
Galatasaray ilk yarı 0.

bunun gibi konulardır.
biz buna ek olarak felsefe, edebiyat, sosyolojik olaylar ve olgular ve psikolojik etkenler üzerine konuşuyoruz.