bugün

erkekler mi kendi arasında daha çok eğlenir kızlar mı sorusunun karşılaştırmasıdır.

edit: arkadaş niye eksiliyorsunuz anlamadım ki. travesti ortamını dahil etmedim diye mi alındınız?
Cevabı, erkeklerdir. Kızlar genelde dedikodu yapar. Gerçi kızlar dedikoduyla, erkeklerin PES 2013'te eğlendiği kadar eğlenir. neyse, geçelim.
Buna erkek ortamı daha iyidir diye cevap veren kişi ya gaydir ya da gerçekten erkek ortamının içinde değildir. Bakın ben 65 erkek 2 kız bulunduran bi bölümde okuyorum ve erkek ortamının kitabını yazarım. Erkek ortamı dediğimiz şey tamamen ilkel bir ortamdır. Taş devrinden kalma bir ortamdır. Kız ortamında modernizm vardır, cıvıl cıvıldır kız ortamı, herkes güzel görünür, gidilen mekan şekillidir vs.
ilk yarım saat içerisinde konu iki cins içinde aynı yere gelir. eğlenceler şekil değiştirse de ana konu hep aynıdır.
erkek ortamı taşak kokar, kız ortamı meme kokar. meme kokusu kutsallığından kız ortamı karşılaşmayı alır.
biri ayak kokar biri yanık kilotlu çorap.
erkek ortamı içerisinde adamları bulunduruyorsa daha kalitelidir. kizlarin muhabbeti dedikodu ya elbet kacar tansu ciller de otursa seray severde otursa masaya bir an mutlaka dedikodu olur. ama erkek ortamı adamlarla doluysa orda seviye tavandır.
hiçbiri bir "kızlı erkekli" değildir..
erkek ortaminda herkes konuşkan olmalı.
kız ortaminda herkes konuşkan olmamali.
kızların ve erkeklerin beraber bulunduğu ortam en iyisidir. dengelidir.
ne çük kokar, ne meme kokar; seks kokar. *
kız erkek farketmez ortamda olması gerekenler olsun yeterlidir.
Lisede 4 yıl boyu takılan bir kız grubu vardı hepsi farklı sınıflarda olmasına rağmen. Sonra hepsi ayrıldı. Üniversite olayı falanda yoktu araya mesafede girmedi. Bizim haylen devam gerçi biri sürekli cüzdanını evde unuttuğu için soğudum piçten ama. Erkek ortamı daha uzun ömürlüdür.
Küfür bakımından berabere kalacak vs.
Kızlar da iyi küfür ediyor, şahit oldum.
Kızların genel olarak birbirini çekememe ve kıskanma durumu olması sonucunda kolay dağılabilen ortamdır.

Erkek ortamını bilmiyorum.
Samimiyet kokan, esprinin gırla gittiği yerine göre sik taşak muhabbetinin dibine vurulduğu yerine göre ortamda birisinin acısına ortak olunduğu erkek ortamı, sürekli ay feriha kime vermiiiiiş ve selin orospusunu duydun muuuuuu ile geçen kız ortamını sikip atacaktır.