bugün

efendi erkekler yerine it kopuk serseri erkekleri tercih eden aptal kızların canları yandıktan sonra kurduğu, tam da kendilerine yakışan aptal cümle.

düzenleme: aptal olan kızlar dedim, dikkat. sonra vıdı vıdı yapmayın.
her genç kadının sevgilisi yahut sevdiği kişiyle ilgili hayal kırıklığı yaşamasının ardından sarfedeceği genelleme.
(bkz: aldatılan kadın)
aldatılan kızın bir numaralı sözüdür.kesinlikle genellemedir.
birden fazla kuyruk acısı olanlar sarfeder böyle cümleleri. Yanlış bi genellemedir ama.
"aman canım herkesi aynı kefeye koyma, farklı olanlar var." cevabını duyma olasılığı %100 olan kadının lafı.
aynı oyuncakla oynamaktan bıkmayan çocuk söylemi.
(bkz: al birini vur ötekine)
bunu o kadar çok söyleyen kadın var ki, bu sözü söyleyerek erkeklerin hepsi aynı oluyor mu bilmem ama, kadınların çoğunun bu sözü söyleyerek kendilerini birbirlerinin aynısı yaptıkları söz öbeğidir bu.
ortada o kadar sağlam insan dururken gidip çürükleri seçen kızların saçma salak uydurması.
Aldatılan veya boşanan kadınların kendi kendi avutmak için söyledikleri büyük yalan.
(bkz: aldatılan kadın)
(bkz: dul)
(bkz: erkek milleti)
Düzgün olsaydınız da bütün erkekleri tanımasaydınız denilesi laftır.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
kadınların klişe sözüdür.
klişe bir söz olabilir ancak her erkek elbet bir gün bu sözü doğrular nitelikte davranır.
(bkz: #9925331)
lütfen bu düşüncedeki biriyle tartışmaya girmeyin, aksini ispatlamaya çalışmayın başaramazsınız.
nereye aynı lan. kimisi köse sakalları yok ne biliyim kimi zayıf kimi kaslı kimi şişman kimi ayı kimi kibar kimi terbiyeli kimi terbiyesiz...

haaa ama bi yerde aynı tabi hepsinin pipisi var. hepimizin yani. ben de erkeğim lan.

not: uykusuzum biraz.

edit: pipi diyerekten kibar erkek grubuna girdim sanırım. pipi ne lan.
edit notu: sakallarım var köse değilim.

edit2: ne sikim bi entry oldu lan. silsem mi diye düşünüyom.
edit3: ne silcem ya dursun anı olarak.
edit4: ne sikim bi entry demiştim dimi.
bunu diyen kızlara, "kaşar olmasaydınız da hepsini tanımasaydınız" demek geliyor içimden . Ama demiyorum bunu diyorum, Erkek ve kadın arasındaki tek fark cinselliktir.
(bkz: unutulmayan kezban sözleri)
tipik kezban sözü.

arkadaşlarına; şöyle erkeklerden hoşlanıyorum, şuna benzemeli, şöyle yapmalı diye anlatıyorsun. sonra, bu tipteki erkeklere aşık olacağını, bunlardan bir teklif alırsan hiç düşünmeden kabul edeceğini söylüyorsun. bir ay geçiyor, bir yıl geçiyor, terk ediliyorsun. sonra bir sevgili daha buluyorsun. ne hikmetse eski sevgiline benziyor. mizansen hep aynı. hiç değişmiyor, yine terk ediliyorsun. ardından "erkek değil mi hepiniz aynısınız" diye feveran ediyorsun.

bunu diyen kızları eleyin erkekler. bunların kendine faydası yok.
nietzsche'nin gerçekliği ifade şekillerinden biri: Bütün genellemeler yanlıştır bu da dahil. örneklem üzerinden elde edilen bir bulguyu genellemek kaybedilmesi muhtemel bir kumardır. aksi halde tüm çiçeklere konmuş/ konmaya çalışan bir arı konumunda olduğunuzu tahayyül ettirebilirsiniz.
mesela bazı kadınların cosmosuda sadece kozmetikten ibaret.
aldatılan kadının, kimin "kuyruk salladığını" önemsemeyen serzenişi.
Ciddi anlamda düşünürsek

Erkeklerin ortak özellikleri diye bi kitap yazabiliriz .

Evet beyler biz kadınlara göre düz beyinli insanlarız
Ayrıntıları pek sallamayız .

Sonuç olarak alayımızın amk.
(bkz: bir kadın olarak sus)

Yemediği halt kalmayan kadın cümlesi. Her erkeği tanıyacak kadar ne yaşadın?