bugün

delikanlinin el kitabi kitabinin 41. Sayfasinda gecen ozlu cumledir.*
görünüşe göre düşünmüyor da.

delikanlılığın "el" (buraya dikkat) kitabını yazmış bireyin iddiasıdır.
işte bu tam da erkek adam tuzağıdır.
(bkz: ) erkek adam tuzağı
sadece ölenler adam sorunsalıdır.
yanlış beyandır. erkek adam ağlar, üşür, güler ve az konuşur. *
erkekler için değerli bilgilerdir.*
(bkz: sıçmah da yassah mı gurban)
Erkek adam orospu çocuğudur.
peki ya zeki müren?
var mı öyle erkek adam diye düşündürmüştür...
Yanlış bir düşüncedir. Erkek Ada'm ağlamaz diye diye ağlatmadığı icin psikolojik sorunları oluşan erkekler yapacaksınız milleti. Erkek Ada'm ağlar da Güler de. Ama her şeyi ölçülü yapar. Kararında ..
Zaten biz insan kapsamına girmeyen, seri üretim makineyiz.
devrimci yemez içmez sıçmaz gibi olmuş *
Yanlış bir öneridir.

Hasssiktir diyorum.
sosyal dayatma.

anatomi fizyoloji biyokimyası olan canlı,normal şartlar altında üşür,
üzülür,güler,söylenir,kızar,ağlar.
bunları yapıyorsa erkek değildir *
ebenin amı diyeceğim durumdur.
Ağlamak, gülmek cinsi bir davranış değildir. Erkek adamda, kadında ağlayabilir. Zira duygusal tepkilerin hepsini her insan evladı verebilir. Bunun güçlü olmakla yada ağır başlı olmakla ilgisi de yoktur. Sadece insanın mizacı ile alakalıdır.

Erkek adam ağlamaz, yıpranmaz, yorulmaz mantığı ile zaten tepemize yeterince çıkıyorlar. işte erkek adamlık bunu bilip de fazladan beklenti için de olmamaktır.
Erkek adam ağlar uşür güler ve konuşur sacmalamayin.
Erkek adam elinden şekeri alınmış çocuk gibi salya sümük ağlamaz, bi ağlar karşısında elin ayağına dolanır tek kelime konuşmazsın. Erkek adam üşüyen kıza montunu verip gömlekle durmaz, içine fanila bile giyer. (o kız kör mü gözü adamakıllı giysin) Erkek adam bi güler dünyadaki tüm kötülükleri unutturur yanındakine. Erkek adam sekizyüzotuzaltı kelime yerine iki kelime söyler sonra söyleyecek laf kalmaz zaten başkasına.
"Erkek adam ağlamaz üşümez gülmez konuşmaz dedin sen; erkek adam nedir dedim içimden"

(bkz: emre aydın)
Sonrada erkekler duygusuz ve odun derler. Erkek bunu yapmalıdır erkek şunu yapmalıdır diye diye erkekler ne yapsa yanlış yapar hale gelmiştir. Hangimiz çok samimi kankasının yanında bile içinden geldiği gibi davranabiliyor ki ?
üşümem.pek gülmem ama ağlamam diyemem.