bugün

Sakarya Fırat'ın Mahmut'u, yetenekli oyuncu. Tiyatro da yapmaktadır. aut'ta döktürmektedir şu sıralar. Dikkatle izleyiniz.
16 Ocak 1983 Bursa doğumlu oyuncudur efem.
benim sakarya fırattayken dikkatimi çekmemişti. ama şu anda ulan istanbul da carlos rolüyle döktürüyor. aşağıda paylaştığım sahne tekrar tekrar çekilmediği ve anında toparlandığı belli bir sahne samimiyet ve oyunculuk farkediliyor.
http://video.kanald.com.t...-ikinize-de-bakarim/24957
sümer kolçak'la bir ilgisi olup olmadığı merak edilen.
Güldüren, Ulan istanbul ile tanıdığım sempatik, başarılı oyuncudur. Daha önce merhamet ve sakarya fırat'ı izlemediğimden Ulan istanbul ile tanımak nasip oldu.
Şeytan tüyü var derler ya o tiplerden. Gülmek çok yakışıyor, hep gülümsesin inşallah.

Mesut yar ile arasında geçen konuşma:
-Erkan anlaşılabilir Köstendil'de anlaşılanilir, aradaki kolçak ne?
-Benim adım değil kolçak bu arada. Benim sülalemin iki soyadı var. Herhalde zengin göstersin diye. Ama niye yaptılar tabi... Gerçekten bende bilmiyorum yani. Neden yaptılar niçin yaptılar... Bilmiyorum gerçekten bilmiyorum.
Şebnem: Mesela evlenince onada iki soyad mı geçiyor? Hem Kolçak hem Köstendil mi?
-Bir tanesini vereyim diğeri dursun, saçma olur yani. iki tane var işte ne yapayım.
itirazım var filminde gördüğümde, bu oyuncu çok iyi ekiplerle çalışacak diye içimden geçirmiştim ve çok kısa bir süre sonra ulan istanbul dizisinin kadrosunda gördüğüm başarılı oyundur. Sezon başlasın kalp düğümünü de izlemeyi kaçırmayacağım.
oyuncu- aktör.

tanımı da yaptığıma göre gelelim hakkında ki gerçek düşüncelerime. lan erkan bu yazıyı olurda okursan bana ulaş sen bence erkek tanımının ta kendisisin allah'ın varlığının kanıtısın yeminlen agzımın suyunu akıtacak kadar seksi bir o kadar da ya neyse bişi demiyim demiyim diyorum ama yirimm.
çok yetenekli bir oyuncu.
acayip duygular besliyorum bu adama karşı.
ah o bakışlar.
oyuncu- aktör.
sevilesi insan. rolüne göre asi, sempatik, psikopat olabilecek bir oyuncu. yetenekli ve de çok tatlı. Allah sahibine bağışlasın.
O nasıl bir oyunculuktur, o nasıl bir tatlılıktır yaa.. Kendisini merhametten beri izliyorum ordanda kanım ısınmıştı ulan istanbuldaki tatlılığından şimdi ise kanım fokurduyor . Kendisi bursalıymış bende bursalıyım yazdıklarımı okuyorsan bigün denk gelelim ya senle çok iyi anlaşacağımıza eminim hehe

Dip Not; Küpe isteğim yokken kendisi sayesinde bana küpe hevesi getirtip kulağımı delmeme sebep olan insandır ayrıca kendisi.
yetenekli oyuncu vesselam. hakkini vermek lazim.
Hem çok yetenekli hem de çok samimi. Tabi gerçek hayatta nasıl biri olduğunu bilmediğimizden varsayımlarla hareketle öyle olmasını umduğum oyuncu ama hakikaten oyuncu. O ne güzel bir performanstır o nasıl bir samimiyettir o nasıl bir oynamadan oynamaktır! Helal. Ayrıca pek yakışıklıda bir arkadaşımızdır kendisi dizideki rol arkadaşına nazaran pek de tatlıdır efenim. insanın böyle sevgilisi olsa yaşlanmaz bea dedirten türden. Röportajını okuduğumda kurduğu cümlelerden de anladığım kadarı ile de içi dolu doludur değme popüler kültür yaratısı olan oyunculara nazaran! Ayrıca başbakana yazdığı mektup ile de takdirimi kazanmıştır. Olur da bir gün tanışma şansımız olursa seni hiç kaçırmam Erkancım bunu da buraya yazayım.. Olur da sende buraları okur ve de benimle tanışmak istersen bir selam çak:) Yolun açık ola, Allah sahibine bağışlaya.. Sevgiler, selamlar.
geçen sene miydi ne kadıköy’de çarpışmıştık, yahu bir yavaş yürü yaa diye basıp gitmiştim... bilememişim kıymetini oyuncusu... pek bir masum suratlı... ah ah!
bakışları onlarca yakışıklıya bedel olan adam. öyle bir bakış ki bu, hem yılların hüznünden dem vuruyor hem de çocuksu bir neşe saçıyor etrafa. o büyülü bakışlarıyla saatlerce bana bakmasını isterdim.
bir of çekip allah dedirten oyuncu.

ağzı gözü sevilesi.
memleketin en yakışıklı ve sempatik oyuncularındandır. komedi ve dram türlerinde başarılı olan nadir oyunculardandır.
eylül ayında başlayacak olan kösem sultan dizisinde rol alacaktır.
erkek oyunculardan beğendiğim birisi. çok tatlı ve yakışıklı
kendisi mimar sinan mezunu bir oyuncu. buralara gelmesine elbette ki şaşırmamak lazım. yakışıklılığı ve sempatikliği ile göz dolduruyor. hem dram hem komedi ikisinde de oldukça başarılı. canını yediğim.
görsel
Tam çakal tipi vardır güvenilmez birine benziyor iş adamı olsam iş yapmazdım patronu olsam işten çıkarırdım böyle bi tipi ne kadar yetenekli olsa da.
çok çok tatlı . al eve besle .
bir mekanda ayak üstü 15 dakika yarım saat muhabbet etme fırsatı bulduğum oyuncu. yalnızca yakışıklı değil akıllı nazik sempatik ve çok cana yakın.
olur ya denk gelirseniz hiç fotoğraf şu bu olayına geçmeyin pet bardağa kola-çay alıp koşun.
(bkz: ulan istanbul) ve (bkz: sakarya fırat) dizilerindeki oyunculuğu harikaydı. hak ettiği değer bulamayan oyunculardan biridir.

diğerleri için;
(bkz: çağdaş onur öztürk)
(bkz: tansel öngel)
(bkz: uğur polat) .
YSK'nın seçim esnasında yaptığı değişikliği darbe olarak nitelendiren sanatçı abimiz.

http://www.gercekgundem.c...unlu-oyuncudan-ysk-isyani

görsel
Dün akşamki , mihriban sahnesin'de mükemmel oyunculuk sergilemiş mimar sinanlı abimiz özellikle teyibe silah sıktık dan sonra arabaya yürümeye çalıştığı sahne mükemmeldi. sen çok yaşa erkan kolçak köstendil