bugün

entry'ler (89)

komik olmadığı halde komedyen sayılan kişiler

Şahan Gökbakar Ali Biçim Şafak Sezer başta gelenlerdir.

geri zekalılık belirtisi olarak sigara içmek

içmeyenlerde ölür tabi ama içen daha çabuk ölür! insanın bilerek kendine zarar verme hali olması dolayısı ile gerizekalılıktır bence de!

erkan kolçak köstendil

Hem çok yetenekli hem de çok samimi. Tabi gerçek hayatta nasıl biri olduğunu bilmediğimizden varsayımlarla hareketle öyle olmasını umduğum oyuncu ama hakikaten oyuncu. O ne güzel bir performanstır o nasıl bir samimiyettir o nasıl bir oynamadan oynamaktır! Helal. Ayrıca pek yakışıklıda bir arkadaşımızdır kendisi dizideki rol arkadaşına nazaran pek de tatlıdır efenim. insanın böyle sevgilisi olsa yaşlanmaz bea dedirten türden. Röportajını okuduğumda kurduğu cümlelerden de anladığım kadarı ile de içi dolu doludur değme popüler kültür yaratısı olan oyunculara nazaran! Ayrıca başbakana yazdığı mektup ile de takdirimi kazanmıştır. Olur da bir gün tanışma şansımız olursa seni hiç kaçırmam Erkancım bunu da buraya yazayım.. Olur da sende buraları okur ve de benimle tanışmak istersen bir selam çak:) Yolun açık ola, Allah sahibine bağışlaya.. Sevgiler, selamlar.

özgüven belirten cümleler

Ben yaparım..

türkiye nin en yaşanabilir illeri

Ìstanbul kadikoy moda tabiki!

türkler anadoluya gelince diğer halklara ne oldu

Göc ettiler, asimile oldular. Bosuna demiyorlar barbar turkler diye. Sanli tarihimize bakarsak ovunmek yerine utaniriz.

şirinenin aşk hayatı

Kanımca pek renklidir.

sevgili bulamama sebepleri

Bulmak istememek!

annenin çocuğunu sabah kaldırma teknikleri

1 saat saati geç söyleyerek uyandırmak her zaman işe yarar!

fake hesabı olmayan yazarlar birliği

Benim yok!

hala ak parti ye oy verecek olan insan

Aptal!!!

çizmelerimi çıkarayım mı sedye kirlenmesin

Kendini sedyeden degersiz hissettiren Bu sisteme Bu hukumete lanet olsun! Senin cizmendeki, yuzundeki komur karasi Bu ulkede yasayan bir cok vicdansizin kalbinden bile daha temizdir!

iki ergen kız yanyana gelince

Arkadas o nasil bir edepsiz gülüstür. O kadar komik olan ne anlamiyorum ki! Hayir o nasil kahkahadir, azcik edepte her zaman fayda var. Bizde gectik o yaslardan ama hic oyle olmadik valla!

madencilik yapıp ölümü akıl edememek

Hay allahim Bu nasil bir baslik. Madenci olup olumu akil edememek ne? insanliktan Bu kadar mi ciktik, Bu kadar mi zavallilastik. Hanginiz istedigi meslegi yapiyor, ya da hanginiz ister madenci olmayi hayatinin yarisini yerin altinda gecirmeyi hem de her an ölüm riski ile.. Ama malesef öyle bir ülkede yasiyoruz ki kimileri günlügü 5 liraya yerin altinda ölüm ile burun buruna kimi evine sigmayan milyar dolarlari ile! Üzgünüm Bu haberleri duydukca insan olan yerlerim sizliyor! Utaniyorum insanligimdan!

asla geri gelmeyecek şeyler

Okul yıllarım!

en yavaş okunan kitaplar

Felsefenin tarihçesi..

ben bu yazıyı 10 yıl sonraki bana yazdım

Umarım artık bir baltaya sap olmuşsundur. Hayatında girdiğin o kadar sınav ve ösym ye harcadığın dünya kadar para boşa gitmemiştir. E haliyle kocaman bir kadınsın artık evlenmişsindir umarım aşık olduğun bir ile. Aşk karın doyurmaz deme, umarım yanında gözlerinin içi gülen biridir. Kızın olmuştur belki onu iyi eğitmelisin, birlikte oyunlar oynamalısın ha bir de tv izlemesine asla izin verme. Bu arada umarım memlekete adalette gelmiştir, kimse kimseyi ezmiyordur artık. Tabi iş hayatın mükemmel insanlarla birlikte mutlu mesut gidiyodur heralde artık! Bu günleri hatırladığında gülümseyerek ah ne zor günlerdi ama hedeflerime ulaştım ya boş ver diye biliyorsundur. Norveç ve ingiltere ye gitmişsindir artık yani. Şimdi sıra italya ve Portekiz de. içindeki çoçuk hala orada bir yerdedir umarım sakın yitip gitmesine izin verme ve sadece gülümse her şeye! O zamandan bu zamana hayatın getirdikleri götürdüklerinden daha çoktur umarım!

sözlük yazarlarının siyasi görüşleri

Sol yumruk her zaman havada tabi zafer işareti ile..

ben bu yazıyı anneme yazdım

Anneciğim, şu anda küsmüş gibi yapsak da ben seni çooook seviyorum. iyi ki varsın ve iyi ki benim annem olmuşsun. Hep diyorsun ya çoçuğun olursa anlarsın ben de diyorum ya ben senin gibi anne olmam diye aynen senin gibi bir anne olurum olacağım canım annem. Karşılıksız sevginin tam karşılığıdır anne yegane bu hayatta menfaat olmadan tek sevendir belki de sizi. Anneciğim yanımda olsun bir tek bana daha da bir şey olmaz. Hep yanımda kal, çok seviyorum seni!

moda denen saçmalığın tek cümlelik özeti

Kapitalizm.