bugün

Yeni başkan seçilen amirim işçileriyle yemek yemiş. Özlediğimiz harekettir. Halka yakın olan kazanır ve kazansın da zaten.
Hep böyle devam etmeli ama!
valiyken de böyleydi. helal olsun amirim.
Emniyetteyken de böyleydi. Tek kötü alışkanlığı Samsun 216 idi.
Dizideki görüntülerini montajlayıp içip içip belediyeye sarhoş geliyo demesinler sikerim ha!
Dostlar alışverişte görsün.
Oyunculuğu kötü dememiştik zaten kanıtlamasına gerek yok.
bir gün değişiklik yapıp bunu kameraya aldırmak çok zor bir şey değil.
bütün dostlar asıl alış verişi monaco'da gördü, akbaba kardeş.

Keşke bütün akbabalar kendi çöplüğünde takılsa, arabistan çöllerinde mesela.
erdal beşikçioğlu bence rahmetli recep yazıcıoğlu'nun hayatını canlandırırken rahmetlinin hayatından ve tavrından fazlasıyla etkilendi diye düşünüyorum.
işçilerle beraber yediği yemektir. bir koli makarna bir çuval kömüre oyunu satanlar anlamaz. onlar misal oy verdikleri belediye başkanına vs yaklaşmaya kalksalar bir ton sopa yerler hoşlarına da gider. bir belediye başkanının hangi partiden olursa olsun işçileri ile çalışanları ile birlikte yemek yemesi iyi bir şey. bunlar alışmış tabi vatandaşın parası ile ıstakoz yiyen, t rex gibi bir oturuşta kilo kilo et yiyenlere bunlar garip geliyor.

kendi kendilerini tebaa olarak kul olarak gören bu kitle şimdi sosyal medyada "şov yapıyor" falan diyor. lan adam seçileli 1 ay olmadı daha. 5 sene boyunca zaten belediye başkanı olarak kalacak kime neyin şovunu yapma ihtiyacı hissetsin ? zannedersin ki seçim yaklaşınca 400 kamera çağırıp cuma namazına falan gitmiş...
Aktörün rol yapmasıdır, başka birşey değil. iyi oynuyor artist.
inşaAllah bir gün benim soframa da gelir.

Konya'dayım ama bilemiyorum.

Bugün akşam sofrada; börek, çorba, salata olacak nacizane. Gelirse sevinirim.
Di mi, fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış...çatlayın "tebaa" yobazları, demek lazım, ama herkesi kucaklamak lazım, o yüzden bi süreliğine dememek lazım.
Kameralar hazır başlıyoruz başkanım gülümseyin ve tabıldotunuzu elinizde tutun peyniiiir.
E neredeymiş link.
Bırak bu showları hizmet icraat belediyecilik yap belediyeci...
Aynen "belediyecilik" yapması gerek belediye kasasını borca boğması değil.
yemek yemesin de aç mı kalsın yani. afiyet olsun başkana.
Bazıları alışmış monakolarda lüks yemekler yiyenlerin yönetimine, garip geliyor tabi.
Küçük hırsızlar her zaman büyük hırsızlara meftundur...
görsel
istakoz mu yemiş?
gerçi istakoz yese ne olacak ki...

https://www.youtube.com/shorts/eVDYVert7zA

hayırsever rıza sarraf tarafından bakana hediye edilen 463.000 isviçre frangı (16.570.770 türk lirası, yazıyla yazalım da anlasınlar; onaltı milyon beşyüz yetmiş bin 770 lira) tutarında saat kadar haber olmaz.
yav yesin afiyet olsun da yemeğini yemesi bana yapılan bir hizmet değil ki.
hizmet görüntülerini paylaşsın alkışlayalım ama bunu yapamaz. çünkü ne projeniz var sorusuna projem yok diyen adam ne yapabilir ki?
anaca böyle artistlikleri iyi yapar.
hizmet yapmalı tabii ki ama istakoz da yiyebilir ve gündem olmasına gerek yok. hizmetleriyle gündem olmalı tabii ki. hizmet yapıyor mu bilmem ama halkla arası iyi sanırım. halkla iyi iletişim kuruyor bence.