bugün

Hayır olunmaz. Hasbihal etmeniz hatta yüzyüze gelmeniz lazım.
Sempatidir o, aşk olsa duramazsın.
O ihtimal var ama çok düşük.
kesin entrylerinden dolayı oluyorsunuzdur zaten. ondan foto atan kızların başlıklarında halk ekmek kuyruğu gibi kuyruk oluyor amk.
binbir güçlükle kendimize açıklamaktan bir nevi itirafından köşe bucak kaçtığımız konuları, burada sorular üzerinden pekiştirip yalnız değilsiniz oluyor böyle şeyler diye mesajlar vermeye çalışmak, şuan ki içerisinde bulunuğum durum itibariyle sadece gülüp geçmem gereken bir soru olarak karşıma çıkıyor.

fakat gülemiyorum. böyle anlaşılmaz konuşarak buna tepki veriyorum.
Fikrine aşık olduğunun, ömür boyu kafasını *ikersin. -bir Çin atasözü
Aşık olmam yada ilgi duymam için benim gibi düşünmesi ve yazması gerek lakin ben düşündüklerimi yazmıyorum.
o zaman benden nefret etmeye devam edebilirsiniz.
Alıştım *
Başta düşününce saçma geliyor evet, sonra bir daha düşünüyorum yine saçma geliyor. Cidden saçma.
Hayır ama kendisine “aşık olduğunuz için” bütün entry lerini tek tek defalarca okuduğunuz bir yazar olabilir. *
nefret edilebiliniyorsa aşık da olunabilir. fikirlerine olursun en azından.

yine de dikkat etmek lazım herkes olduğu kişi olarak yazmıyor sözlükte.
entrylerinden dolayı bir yazara nefret de besleyebilirsiniz, yadırgamamak lazım.

Bir soru.
burada bir çok samimiyetsiz, kendini masum gösteren, karaktersiz, kişiliksiz, yapmacık, iki yüzlü şahıslar var. o yüzden dikkat etmek lazım.

kısaca : herkes kişiliğini yansıtmıyor yazdıklarında.
hele bir tanesi var ki yazılarını projeksiyonla tavana yansıtıp okuyarak uyuyorum her gece..

ah aşk, ah!
entrylerinin çıktısını alıp evimin duvarlarına astığım yazara selam olsun. *
ohoo hem de nasıl.

fikirler dış görünüşten daha o önemlidir bir insanın fikirlerini severseniz her şeyini seversiniz.
--spoiler--

Ay ben aşık olunmayacak yazar mıyım?

--spoiler--

Bir soru.
Aşk her an olabilecek bir şeydir.neden olmasın.
Düşünce tarzı beğenilebilir hayran olunabilir ama aşık olunmaz bence.
2013 civarı gerçekten de entrylerinden dolayı ilgi duyduğum yazarlar vardı şimdi hiçbirini hatırlamıyorum gerçi ama neyse.

fakat o zamanlar yaşımda küçüktü 20 yaşındaydım. insanın birisine ilgi duymasının kolay olduğu yaşlar. Sebebi belki de budur bilmiyorum.

Şuandaysa açıkçası ilgimi çeken bir yazar yok. Hiçbir bilgi başlığında analiz yapan tarih bilgisini vs yi gösteren etkileyici bir yazar görmedim. Kendim de öyle değilim tabiki. Ama ben öyle olanlara ilgi duyuyorum.

Ekşide hiç yazmadım ama entrylerinden etkilendiğim birisi vardı 2014ten beri takip ettiğim. şuanda twitter da takip ediyorum fenomen oldu yaptığı atatürk floodları ile.

Ha ama tabi sadece ilgi yani aşk olur mu hiç öyle görüşmeden etmeden.
Her an her şey olabilir.

Aynı entry aynı şey
Bir halt anlamıyorum
Ya Rabbi bu nasıl şey
Aşık olamıyorum.
olunmaz. bu mallıktır. bir yetkili olarak konuya son noktayı koyuyorum. budur.*
denemek isterseniz eqleyin. şaka şaka ben aşka küskünüm.
Aşık olunmaz da, yakın hissedilir. Samimi bulunur.
görsel