bugün

Hayatımda gördüğüm en iğrenç başlıklardan biri ama aynı zamanda da kahkaha attırmıştır, sanırım buna güldüğüm için cehennemden bir sezonluk kombine aldım.
psikopatların, engellileri aşağılama şekli. engellileri aşağılayan insan cidden psikopattır. bir psikopatla ise sevabına bile sevişilmez.

eğer bu psikopatın çocuğu engelli olarAK DOĞARSA veya bir gün başına bir hastalık, kaza gelip de engelli olursa, bu yazdıklarını hafızasından atamaz.

kendini engelsiz sanan psikopat. şurada varlığı fark edilsin diye vicdanını satan psikopat seni.
kendiniz her gün o kucaktan bu kucağa koşarken hiç bir şey yok, engelli biri sex yapmak isteyince " yok evlenirseniz yapın istediğinizi" engelli olsun olmasın gider kimi istiyorsa birlikte olur sizene amk, hatta verir parasını tutar bi jigolo.

hanginiz sadece sevdiği için aşık olduğu için birlikte oluyor kişisel ihtiyaçlar karşısında 3 5 gün konuşup yatıyorsunuz işte.

not: başlığı açan şahıs tam bir yavşak, ona bende katılıyorum sevabına yatıcakmış bakalım o sana acıyıp elini sikmekten kurtaracakmı seni.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
sanat için soyunurken iyi de sevabına sevişirken mi kötü?
etuu kardeşimi bu ince davranışından dolayı kutluyorum.adamsın.
Ulan yemin ediyorum Duygulandım Bu kadar vicdanlı insanlar var mı Harbiden. Helal olsun sana ince ruhlu insan. Dünya Etuuu gibi adamların hatrına Dönüyor...
http://www.dailymail.co.u...orgy-disabled-people.html

Bir de şuna bakın. Adamların size ihtiyacı mı var anda, engelliler kendi aralarında seks partileri bile düzenliyorlar.
(bkz: orospu çocukluğunun lüzumu yok)
Siz bir ara bebektiniz, cocuktunuz size noldu naptiniz kendinize? Ne ara bu kadar kötü oldunuz? sizin yerinize benim yüzüm kizariyor.
görsel
tüm engelleri aşmaktır. kişinin vicdanıyla kendisi arasındaki son engeli de yıkıp geçmesidir aynı zamanda.

düşünsenize; güzel, alımlı ve taptaze genç bir kız karşınızda duruyor ama tekerlekli sandalyeye mahkum. gözlerinizin içine öyle manalı bakıyor ki, adeta al beni götür buralardan der gibi bir bakış...

sizi arzuladığı 2 km öteden anlaşılabilecek masum ve bir o kadar da ihtiraslı gözler ama ihtirası yalnızca bulunduğu odanın duvarlarını tırmalayabiliyor. çünkü mahkum bir şeylere, bir yerlere. mahkum bulunduğu odaya. ve o odada son veriyorsunuz mahkumiyetine. özgür bırakıyorsunuz, azad ediyorsunuz, beraber koşuyorsunuz sonsuzluğa.

daha nasıl yapılabilir ki fedakarlığın net tanımı?
insanlık dışı eylem tam şerefsizliktir.Öyle yaratılmış saygı duyacaksın.Böyle başlık açanların zekasına bakmak lazım.!
(bkz: nasıl uçuruldum)
(bkz: açacağın başlığı silkeyim).
Zevkle yapılan şeydir.
sevap ayağına sevişmeyi beleşe getirmeye çalışan kurnazlık denemesi.
Bunun adı trolluk değil.
Bunun adı orospu çocukluğu.
Not: ananı tenzih etmiyorum.
Zihin engelli olduğunuzu gösterir.
Engelli bir kızla sırf abazalıktan sevişmek. Dogrusu budur.
iyi niyetle yapılıp yapılmadığı kadın kişinin kim olduğuyla açığa çıkacak durumdur.
Güler misin, ağlar mısın? "Onu düşünmek sana mı kaldı?" Dedirten eylem.
daha hayırlı şeyler de yapılabilir. ama kesinlikle desteklemediğimi söyleyemem.
Olum ayıp lan ayıp. Sırf bu yüzden sevişmek ayıptır. Sevip sevişin, sevmek için sevismeyin.
T:Zina zinadır sevabı olmaz. Karşılıklı rıza olsa da sevap değildir günahtır o. Eğer çok sevaba girmek istiyorsan iyi anlaşır sonra da evlenirsiniz. Evli eşlerin birbirine yemek yedirmesi bile sevaptır. Cennet gapgaranti yani maksat cehennemden kaçmaksa.
"Sözlükte ne kadar insan varmış lan oha" Dedim birden.
Büyük azim kardeş, 11 saatte 125 eksi.

T: zina zinadır. Sevabı olmaz.