bugün

"Kendisinin kaybolmuş bir insan olduğunu belirtiyor ve dünyaya benim aracılığımla, yazılmasında birçok insanın payı olan bir 'eser' gönderdiğini söylüyordu."
Enerji bir biçimden diğerine dönüşürken mutlaka bir bölümü ısı enerjisi halinde çevreye yayılır.
Kitabin 18. Sayfası yok sözlük. O kısım bölüm geçişibe denk gelmiş 17 de bitip 20 den başlıyor oysa nasılda heves etmistim yazmaya.
gayet naif bir ses tonuyla seslendi william; "yarak, afedersiniz."
But she's beautiful too, and quick and clever.
"Bizim Almanca mütercimi Raif Efendi'nin odasına senin için bir masa koydurdum, kendisi sessiz sedasız, allahlık bir adamdır, kimseye zararı dokunmaz" demişti. Kürk Mantolu Madonna.
o değilde yakınımda kitap yok, dağ kadar rapor var onu açıp 18. sayfadaki öneriyi yazsam olmuyor mu?
(img:#969107)
Bozkurtların ölümü.
Duvar Takvimi de kitap sayılırsa 31 ocak 2016.
Evet bayadır sayfalarını yırtmamışım.
"hegel ,döneminin en evrensel zekası olmasına karşın yine de ,her insanın yazgısı olduğu gibi, kavrayışı eksik kalmıştır.
'icinin gürültüsü beni dolduruyor.'
'' yüzü mağaranın duvarına dönük yaşayan insan, mağaranın girişinin dışında yer alan güçlü ışık kaynağını da görememektedir ''

yazar burda böyle nicke böyle cümle demek istemiş. rastlantıya baksen.
"öpüsmenin ne oldugunu bilerek mi dogduk, yoksa uygulayarak mi mukemmellestirdik?".
Steadily, with the utmost accuracy, the pilots of the 389th bomb group winged their way into formation.*
bu nedenle, bu yapılanların öcünü almak ve kaybedilen toprakları geri kazanma işi size değil de kime düşer?