bugün

Zümrüt yeşili, bakanın ayrılmak istemediği gözleri çekiciliğini daha da artıyordu.
nutuk/mustafa kemal atatürk!
sayfa 18 ilk cümle,
milletin bağımsızlığını, yine milletin istek ve kararı kurtaracaktır.
" hollande salağın, homonun, ödlekin teki!" diye bağırıyordu morvan.
(bkz: Lontano)
Membranlarda lipidler, proteinler ve karbonhidratlar nonkovalent etkileşimlerle bir araya gelerek ince,dayanıklı,katlanabilir,hidrofobik bir tabaka oluştururlar.
Şu an sağda bana en yakın kitap güllü yasin. 18. sayfanın ilk cümlesi meali;

"Gerçekten O gün cennet hakkı bir eğlence içinde zevklenmektedirler."

yasin suresi ayet 55.
aralarında Windschid,Roth ve Planck gibi ünlü hukukçuların bulunduğu 11 kişilik komisyonun çalışmaları sonucunda metin netleşmeye başlamıştır.üzücü durum.
görsel resmen boş sayfa. Hayatın bana söyleyeceği bir şey yokmuş demek ki.
Yapmak istemediğimiz Bir Şeyi Yapmaktan Vazgeçtiğimizde Siktir Et deriz.
"Anladık da ne yapıyorlar bu kulüpte? "
Kendisinin kaybolmuş bir insan olduğunu belirtiyor ve dünyaya benim aracılığımla, yazılmasında bir çok insanın payı olan bir 'eser' gönderdiğini söylüyordu.
ben artık giderim buralardan, kışlıklara dokunmam.
Zaman akıp gidiyordu.
Bunun hemen arkasından gelen durum ise, başkalarının, Müslüman olmayanların veya Müslümanca düşünmeyenlerin boyunduruğuna girmektedir.
bir çok müslüman, islam toplumu ve devletinin kötüye doğru gittiğini düşünüyordu.
bernard lewis-haşişiler
"Son ayrılık anında önemli bir şey söylemek için onu bir kenara çektim; fakat birdenbire dilim dolaştı, ağzımdan tek söz çıkmadı."

Ezilenler / Dostoyevski /
cinselik bir tür uyuşturucu gibi acılarımı ve sıkıntılarımı yatıştırıyodu.
önceden kÂr belli değildir.
"Hayır" dedim biraz gururum kırılmıştı.
Genc prensin dönüşü.
Ne var ki, dönemin siyasal gelişmelerine koşut olarak, italya'da tarihsel süreç değişik işledi.

Ne sıkıcı kitaplarım varmış la.

--spoiler--
machiavelli - pren
--spoiler--
(bkz: yok)
Ülkesini savaş dışında tutmaya çalışan Kral Konstantin'in tersine Başbakan Venizelos, ingilizlerin yanında yer almak için sarbırsızlanmaktadır.
--spoiler--
ŞU ÇILGIN TÜRKLER
--spoiler--
Boş sayfa.
Anlamakla katlanmak arasında tükendim.
Komaya girdi ve altı gün sonra kendine geldi.
içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu.