bugün

supernatural ve game of thrones kesinlikle.
izlenilen her dizinin bir diğerinden eksiği/fazlası olacağından en iyisi yoktur.
supernaturaldir.
Birinciliği kesinlikle alır.
Korku, komedi, dram hepsi bir arada.

Aile bağlarının ne kadar güçlü olduğunu gördük dizide her sezon birileri birileri için kendini feda etti.
Trajikomikti bu kardeşlerin hikayesi "Its o your blood, always you" ne yaparlarsa yapsınlar kaderlerini değiştiremediler.
oz'un en altlarda yer alması ile ne kadar da yanıltıcı bir anket olduğunun göstergesidir. popüler olanı izlemek yerine kaliteli olanı izleyin dostlar. tamam game of throes'a da lafımız yok hatta benzeri bir daha kolay kolay çekilemeyecek bir dizi ama oz gerçeği de vardır.

edit : lan prison break bile oz'dan çok oy almış.
(bkz: supernatural)
yürüyen orospu çocukları. (bkz: the walking dead)
dexter'dır. o cinayet ritüeli, o parçalanmış cesetler, debra'nın fantastik küfürleri, dexter'ın o tok dış sesi... anlayamazsınız.
dr. house , fringe , arrested devolopment , two and half man gibi dizileri göremediğim listedir. En iyiler olmasa bile bu listede olması gereken dizilerdir.

oylamadaki isimlerin bir çoğuna bakılırsa , bu dizilerin "ergen" olarak nitelendirilen ve 15-21 yaş aralığındaki kişilere hitap eden , genellikle aşk , seks ve entrika konulu dizilerden oluşan bir liste olduğu açıkca görülmektedir.
aklınızı başınızdan alıcak türde bilimkurgu içeren ardarda 2'den fazla bölüm izlendiğinde delirmenize yol aça bilecek dizi (bkz: fringe)
tabii ki açık ara game of thrones'dur.
(bkz: silicon valley)
breaking bad , lost, doctor who, 24, spartacus aklıma gelenler.
(bkz: the strain)
(bkz: game of thrones)
kim ne derse desin: lost.
supernatural, game of thrones, the walking dead!
iris. güney kore dizisi olduğu için ön yargıyla yaklaşılan ama kurgusuyla izleyiciyi ekrana bağlayan müthiş dizi.
anadili yayını ve yerli üretim olmayıp, dileyenin orjinal dilinden, dublajlı veya altyazılı şekilde izlediği dizi; seri.

(bkz: the mentalist)
(bkz: breaking bad)
(bkz: breaking bad)
(bkz: orange is the new black)*
(bkz: south park)
dexter vikings falan diyen var ya!!!! yıllarını yabancı diziyle geçirmiş bi insan olarak yazıyorum,
-breaking bad efsanedir zaten
-person of interest kurgusu senaryosu çok iyidir.
-the musketeers
eskilerden the big bang theory inekler için özellikle.
The white queen izleyipte kezban olmayan kız görmek daha nasip olmadı. belki bir gün olur.
Baktım baktım göremedim, üzüldüm lan. (bkz: my name is earl) izleyin yahu, pişman olmazsınız!
THE WALKiNG DEAD. (MÜTiŞ Bi DiZi )
(bkz: house of cards)
izlediklerimden şimdiye kadarki en iyi sıralama;

prison break

supernatural

the walking dead

dexter

lost.