bugün

loreal'in ürettiği bir şampuan markası. birinci neslinden beşincisine kadar tüm güzel sözlük kızlarının tercihi.*
saçları yumuşacık yapan, kadınlar için vazgeçilemez şampuan.
erkekler için özel serisi bulunan şampuan. kızlara özel değildir, kızlar kendini özel hissetmek isterler.
http://tinyurl.com/389ulpx
şampuan ve saç kremlerinin kokusu oldukça güzeldir. kremleri saça ağırlık vermeyen tek markadır denilebilir.
en iyi şampuan markasıdır.
kokusu manyaktır, tartışmasız.
Gerçekten saçları yumuşacık yapan ve sürekli kullandığım bir şampuandır.
arginine direnç serisi tamamen kullanılırsa saça inanılmaz güzellik ve güç kazandıran şampuandır. arı sütü içerikli olan ise inanılmaz güzel kokar. lorealdir.
bu kadar övülünce yeniden alma isteği uyandıran şampuan.

ben bıraktıydım bunu. o kadar iyi miydi yahu..
kuşkusuz piyasanın en iyi şampuanıdır. kokusunu anlatmaya zaten gerek yok...
Ph. değerinin diğerlerine göre daha düşük olduğunu düşündüğüm, saçtan ziyade deriye iyi gelen pantene den vazgeçmemi sağlayan olağanüstü şampuandır.
ben de çok beğeniyorum bu şampuanın kokusunu aldım.
Ama umarım unisex şampuandır.Daha çok kız şampuanı gibi duyumlar aldım inş öyle değildir.
Bi gliss değildir efenim.
l'orealın en beğendiğim ürünüdür. kokusu ipeksiliği tek geçilir.
Saçını kuruttuktan sonra saçlarınızın bonus gibi kabardığını görünce çıldırıyorsanız bu ürünü seçebilirsiniz. Sürekli fön çekenler zaten mutlaka krem kullanıyordur. Saçı ağırlaştırmıyor, kokusu harika. Ayrıca saçlarınızı ısıdan da koruyor.
Dip not: Saçınıza fön çekerken makineyi saçınıza yapıştırmayın direk temas saçları kurutur ve yakar. Makineyi saçınıza yatay sekilde tutarak mutlaka fön çekin.
görsel

(bkz: L oreal Paris Elseve)
(bkz: Elseve Mucizevi Bakım)
aslen loreale bağlı olan saç bakım ürünleri firması, fransızların dünyaya kazandırdığı en iyi şey olabilir. *