bugün

9 Ağustos Pazartesi günü saat 21:25'de; trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak aile dizisidir. başrollerinde emre altuğ, hande subaşı, ahmet kural, serkan kuru, erdem akakçe, kerem kupacı, bala atabek ve zeynep zamire kasapoğlu oynuyor.

(bkz: onugecelimabi)
(bkz: ukteydi doldurdum)
(bkz: elde var hüzün)
(bkz: attila ilhan)
onlara da çağrışım yapmış demek ki.
(bkz: elde var bir)
2009 yılında atv de yayınlanan yalancısın sen dizisini hatırlatan, emre altuğ, hande subaşı ve serkan kuru nun rol aldığı trt nin yeni dizisi.
emre altuğ matematik hocası kenan dağaşan karakterini oynuyor bu dizide. her şeyi de matematiğe bağlıyor bir şekilde.
izlediğim, takip ettiğim dizilerden değildir ama şöyle bir abla kardeş diyaloğu geçmiştir bu dizide, çok hoşuma gitti, hayli duygusaldı,

-yapma böyle abla, ağlama. hem zaten ankara çok uzak değil ki buraya. bak ağlayacaksan gitmem.
+gitmeyeceksen ağlamam... ankara soğuktur, kazak koydum sen artizsin sakın giymemezlik etme. olur mu?
Trt'nin insanı hem güldüren hem tebessüm ettiren güzel yapımlarından biridir. Tam bir aile dizisidir, kumanda reflexi yapmanıza asla gerek kalmaz. Diğer tadından yenmeyen dozajında güldürü barındıran dizisi ise Halil ibrahim Sofrası'dır.
(bkz: sevilen öğretmen sövülen öğretmen)
ailecek vakit geçirmek için izlenebilecek tabiri caizse çerez dizi.
olmuş bu dizi. çok sevimli. çok keyifli.
an itibariyle çekimine gittiğim trt dizisi.
dün hüzünlü bir sezon finali yapmış dizi.
yeni sezonuyla ve yaptığı değişikliklerle de ilgimi çekmiş güzel bir dizi.
ismini her duyduğumda aklıma nefret ettiğim güzide ders matematiği getiren dizidir.
yeni bölümlerinin pendik lisesinde çekilen dizi. orda okudum ordan biliyorum.
en aklı başındaki lise-sınav temalı dizi.
trt dizisidir. çakıl taşları'nın cenker'i özgün karaman'ın rol alması dışında pek de ilgimi çekmemiştir.
güzel bir dizi.
bir elin parmaklarını geçmeyen güzel lise dizilerimizin biridir. gerçekten o kadar az ki o kaliteli izleyeni ahmak yerine koymayan lise dizileri, var olan iyiler alkışlanıyor tabi.
trt'nin kaliteli dizisi. yalnız rıfat rolündeki kerem kupacı ile aynur rolündeki zamire zeynep kasapoğlu'na bir çare bulsalar dizide biraz gereksiz gibiler.
yeni kesfettigim bir dizidir. lise dizilerinden nefret eden benim bile hoşuma gitmiştir. diğer benzeri dizilerdeki gibi okulun serserisi, orospusu, pısırığı gibi gereksiz ve saçma karakterler yoktur dizide. malum arkadaş grubunun muhabbetleri guldurucu ve keyiflidir.
bu dizi dururken pis yedili, arka sıradakiler gibi s..kindirik dizileri izleyenlerin gözlerinden öperim.
Eski mezun olduğum okulda çekilen dizidir kendilerı. Pendik Lisesine özlem duydukça bir açıp bakasım gelirde nedendir bilinmez izlemedim hic.
bitmiş olan dizidir.
eski bölümleri sabah kuşağında trt 1'de yayınlanmaktadır. güzel bir dizidir. başrollerde emre altuğ, rojda demirer ve ahmet kural oynuyor.
(bkz: There achieve life)