bugün

herhangi bir başarı hikayesi yok.
Yaptığı üç şeyi yazabilir misiniz.
Bence başarılı. Metrobüsler, tramvaylar, köbrüler, alt/ üst geçitler, yollar, metrolar, şıkır şıkır çalışan beladiye otobüsleri, reklamlar, konserler, geceler, lbgt ye desteyi felan filan heb onun eseri. Aslında en önemlisi, müyim olanı istanbulu susuzluktan kurtarması, arada bir de tatil yab başkanım benim, sen bize lazımsın ayol!!!
#yaptığı üç şeyi yazabilir misiniz#

1. Seçimi kazanıp Tayyipistler'i kudurtmak.
2. Şeçimi yeniden kazanıp kanırta kanırta ve eşekleri anırta anırta kazanmak.
3. 5 yıldır Tayyipistler'in kazım kazım kazınmalarına yol açmak.
ibb konserinde pkk sempatizanı aynur doğanı çıkardığı için başarılarının bir hükmü yoktur.
sol cenah seçmenin emek ve siyasal tasarruflarını heba etmek adına evet..
ak parti açısından da, evet..
hdp tandansını iyice yüze çıkarma adına da evet..

siyaseten, kurum ve imamoğlu arasında tercih yapmak zorunda kalmamız zaten, ahvalimizi anlatıyor olmalı...
Hpd ya da dem kendi adayını çıkardığı halde , yine imamoğlu kazanırsa basariliymis diyebiliriz. Göreceğiz.
En az hazal erguclunun dansi kadar basarilidir.
Çoğunlukla başarılı.Milletten aldığı parayı Filistinli öğrencilere de kendi öz evlatlarına verirse oy veririm.
Bazı tirrrrreeeekleere inat başarılı. Sanki ne sikim yapılmış da isatanbul a, o gelince burnunu oynatim aniden değişim bekliyorsunuz?

Kütüphanelere bakın, sarniclara, metro hatlarına, yollara, kentsel dönüşüme gibi gibi...

Evet
Başarılı başarısız. Kim bakıyor ki başarılıya başarısısıza. Ben niye bakacakmışım. Oyum ekoya.
Birilerini çıldırttığı için başarılı kanımca.