bugün

zirvebox dan takip edilebilecek zirvedir. katılımlar beklenmektedir. moda sahilinde açık havada bira içilecektir. davetlisinizdir. tarih 2 mayıs'tır.
sadece bira içilecektir. bira içemeyenler ya da bira hamallık düşüncesinde olanlar katılamayacaklardır. sloganımız bir_anı al gel olacaktır.
zirveboxta yerini almış olan zirvedir. photo bölümünde de google aracılığıyla elde edilen bir adet görsel mevcuttur.
ey insanlar geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları. bilindiği üzere alkolünde duygu yoğunluğu yapma etkisi vardır. bizde düşündük ki alkol alıp gevşeyen yayları kopartalım...

açıklama kısmına yazacak bir şeyler ve zirve için bir konsept düşünürken asdasd qwerty gordon freman vb mahlaslı arkadaşımız dedi ki " abi ne düşünüyorsun biranı al gel yaz" dedi. bunun akabinde "bir_ANI al gel" dedi. bu sözler bize bi an acayip gaza getirici, etkili geldi ve buraya yazdık. şimdi siz okuyup " bu ne lan zuahah" diyebilirsiniz valla böyle diyenin tüü Allah cezasını vermesin.

kadıköy'de merkezi bir noktada buluşup -ki bu büyük ihtimalle karşıdan gelen arkadaşlar düşünülerek rıhtım olacak- modaya geçilecek. havaların güzelleşmesinide fırsat bilerek güneş ışığından bol bol faydalanacağız, deniz havasını çekip bira içeceğiz, anılar, ideolojiler, felsefeler dökülecek ortaya...

p.s. bira harici içki yasaktır.
p.s.s. biralar siyah poşette getirilmek zorundadır.
p.p.s.s. biralar sahile en yakın tekel bayinden alınacaktır şıngır şıngır ortalıkta dolanılıp "yok efendim uludağ sözlükçüler şöyle, böyle" dedirtilmeyecektir.

ayrıntılı bilgi için info@bilmemneyle uğraşmayın bana özel mesaj atın...
poisonxin de aramızda olacağı zirve. dün gece sabahlama seansımızın ilerleyen saatlerinde kendisi bana geleceğine söylemiştir.
haftaya bugün kadıköyde gerçekleşecek olan zirvedir.

(bkz: moda)
"ne alırsan al gel, nasıl olsa içeriz" gibi ulvii bir felsefeyi benimsemiş yüce zirve.
yeni rakımı, mezelerimi, taburemi ve atletimi alıp geleceğim zirvedir.
poisonx'i görmeye gideceğim zirve.
biralar, sigaralar, arkadaşlar'ın yanına biraz da muhabbet ekleyerek eğleneceğimiz, eski sevgililerden bahsedeceğimiz*; içki masasından sözlüğü, hatta memleketi kurtaracağımız zirve.

-bana bir efes dark brown cila için.
ne biri bira mi dedi ? fırsat bulursam katılacağım zirvedir. *
katılımın git gide arttığı zirve.
şimdiden sabırsızlıkla beklenen zirvedir. "ne zamandır içesim vardı." nın bahanesi zirvedir.
rakı ve vodkanın serbest kalmasının gündeme gelen zirve.
içip boku çıkmaması şartıyla tabii ki rakı ve votka da serbest olabilecektir. içip boku çıkmayacak bilinen en iyi içki biradır. bu yüzden bira üzerinden gitmek istedik. yoksa içmek de şart değildir. içki içmeyecek olanlar da beklenmektedir.
alkolsüz ingiliz gazozuyla katılım mümkün olacak mı? tartışmalarına son nokta koyulmuştur.

-alkol şart değil.
iki şişe kolayı gazete kağıtına sarıp siyah poşete koyup katılacağım zirve. alkol çarpıyo lan. ben koskoca osman yarım birayla yamuldu dedirtmem arkadaş. sonuçta bizim de 500 yıllık bi geçmişimiz bi karizmamız var yani.
osman abiyi tedavülden kaldırıp yerine cumhuriyetin temellerini atacağımız zirve olacaktır. olmadı meşrutiyet falan idare edeceğiz.
vay anasını zirvesidir.* gidilir ki bu zirveye.*
vandal bir adam olan asdasd qwerty gordon freman vbnin felsefesini uygulayıp gelip, içip, gideceği zirve.
10 numara geçecek zirvedir.
güzel zirve.
sabırsızlıkla beklenen zirve.
sabırla beklenen zirve bana göre.

niye sabırsızlıkla beklensin ki hem..

sonuçta sabırla beklesen de sabırsızlıkla beklesen de aynı şey, beklediğin süre aynı nihayetinde..
içelim, susalım, kusalım zirvesidir. bol bol içile, eğlenile.