bugün

şehr-i edirne de bulunan üniversitelerin öğretmenlik bölümlerine çok sayıda öğrenci yollayan, öğretmen lisesi.çok eski bir tarihe sahip olup en eski halinin rahibe okulu olduğu bilinmektedir. binanın eski yapısından mıdır bilinmez burada okuyan öğrencilerin çoğu melankoliktir.öğretmenleri de pek kafadır.keşke üniversiteyi de orda okusaydım diyerekten özlediğim lisemdir.
eski bir manastır ve rahibe okuludur. türkiye nin sayılı kaliteli kurumlarından biriydi bizim dönemimizde. mezun olduğum ve taptığım yerdir.
verdiği eğitim ve öğretmenlerinin duruşlarıyla her zaman bir numaralı olacak okulumuz. üniversite de aynı kaliteyi görememek beni çok kötü durumlara itti. şehrin meydanına da yakın bi yerde olup öğrencilerin çok rahat kaçıp gidip içebilme şansları vardı. yani biz içerdikte şimdi noluo bilmem. soner makaracı ve alaattin çıplak isimleri yeter *
dogal guzelligi on numara olan ancak bu guzelligi gormek icin iceri girmesi -benim gibi eski mezun olasin bile- kapida ki insan hayvani yuzunden oldukca zor.ama bu edirnenin en guzel okulu oldugunu degi$tirmiyor tabi ki de. edirne surlari icinde egitim bakimindan da oldukca ust duzeyde bir okuldur. gercekten i$ini severek yapan kaliteli ogretmenleri bulunmaktadir. ayrica her sene okullarin acilmadan bir hafta once ki cumartesi gunu pilav gunu duzenliyor. butun eski mezunlar ve o donemde okuyan ogrenciler katilabiliyor.
* 'kazanıp da gitmediğim okul' dersem kişisel entry girmiş olacağım için hakkında hiçbir entry girmeyeceğim okul. * *
eğitim öğretimin çok iyi olmasından öte yüreklere çok şey kazıyan okul.
formasyon için zorunlu stajımı yaptığım okul. zehir elemanlar var. hepsinin ismi aklımda. gelsinler buralara yardım edicem onlara.
Mezunlarının övgüyle bahsettiği lise.
lisedeyken eski manitamın olduğu okuldu. hey gidi gençlik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar