bugün

entry'ler (42)

pop muzik dinleyenlerin kisiliksiz olmasi

(bkz: bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır)

izmir de kızlar teklif ediyormuş

külliyen yalan... :)

edirne anadolu ogretmen lisesi

verdiği eğitim ve öğretmenlerinin duruşlarıyla her zaman bir numaralı olacak okulumuz. üniversite de aynı kaliteyi görememek beni çok kötü durumlara itti. şehrin meydanına da yakın bi yerde olup öğrencilerin çok rahat kaçıp gidip içebilme şansları vardı. yani biz içerdikte şimdi noluo bilmem. soner makaracı ve alaattin çıplak isimleri yeter :)

cm 01 02

oynayanlar bilir denilecekler arasındadır. tek geçerim. özellikle 'save game' butonuna basıldığında kaç zamandır oynadığın falan görünür devamlı onu arttırmak için uğraşırım lan işte 24 gün oldu falan gibi kapışmalar yaşanırdı arkadaşlar arasında. bi de ayrıca yine aynı yerde çıkna işte don't forget to sleep tarzı cümleleride heyecanla bundan sonra ne cıkacak diye beklerdim.. özledim la oynicam yine..

sözlük yazarlarının doğum günleri

5 temmuz 86.

ciksana oglum disariya

(bkz: çıkışta kapışalım)

ilk bulusma gununde kizin gelmemesi

buluşma durumunun gerçekleşmediği durumdur. büyük olasılıkla akşamına alkol alımı ve sabahlamadı moduna geçilir.. kötüdür..

the big lebowski

bezgin bekir'in sinema versiyonu. :)

fifa nin bm den daha cok uyesinin olmasi

futbolun ne kadar çok insanın içine işlemiş olduğunun bir başka göstergesi. halkını uyutmak için kullanmış zamanında ispanya kralı..

son sigara

tamam sunu iciyim geliyorum valla son kalkicam gibi yalanlar uydurulur farkında olmadan zaman birimi olarakta kullanılır. sigarami icene kadar biter.. :)

terbiyesizlesmeden kufretmek

küfür dedigin terbiyesizce olmalidir. terbiyesizlesmiceksen neden küfür ediyosun kardesim..

1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi

fiziksel olarak düsünüldügünde ikisinin de kütlesinin aynı olduğu ve sorunun gereksiz olduğu anlaşılır. fakat yer çekimi ivmesi denen küçük bir ayrıntı ile soru daha cazip hale getirilebilir..

angie

chris isaacc- (bkz: wicked game) ile bunu en iyi ask parcalari ilan etmek isterim..

little girl in bloom

sings a song...
sounds like she's singing...
ooo...baby...ooo...said ooo : )

little girl in bloom

(bkz: supergirl)

punk is not dead

felsefe edinilecek fikir... Punk Iss Nottt Deaddd :)

rascal

cehennemdeki zebanilere de deniyomuş :) nickim :p

pogo yapan gencler arasinda kalan polis

hic bi zaman acima hissi uyandirmayacak durumdaki memur.. hatta bi o kadar pogo yapma hissi uyandirir..

günün sözü

kafamin icinde filler sikisiyo

narf

kuzenim olur kendileri.. :)