bugün

görsel
Ne desem boş. Bi oluyor bi olmuyor. Olsun diye herşeyi göze alabilirim. Olmayacaksa bile kabullenemiyorum. Senle büyümüş gibiyim. Neden bilmiyorum bu kadar sevdiğimi. Bitti dedin bitsin dedim. Ama olmuyor. Bitmiyor.
seni sildim telefon defterimden adının üstünü hep karaladım..
Geçenlerde yine seni gördüm rüyamda buraya gelsin diye beni çağıırttırıyordun burası çok güzel diyordun.
Keşke be. Sürekli sen beni seviyorsun diyor. Manyak mısın ya sevsem niye senden ayrı yıllarım geçsin. (bkz: )asalak
Naber tatlı şey.
siktiğimin işinden ayrılıyorum seni orospu çocuğu. davamı da açıyorum. şahitlerim de hazır. şu an araba ilanlarına bakıyorum seni patates kafalı kendini bir bok sanan asalak parazit herif.

sevgilerimle. *
transfer sezonunun bitimine saatler kalmış herkes tuttuğu takıma acaba kim gelecek diye düşünürken ben yine seni düşündüm.
Ben bir hata yapmis olabilirim ama dusun kimseye hissetmedigin duygylari bana hissettin kimsenin hissrttiremediklerini ben sana bunu okusaydin da degisen bisi olmicakti sen kafanda kurmuşsun bir kere seninle konusabilmek icin arkadas olmayi tercih ettim sans her knks diyisimde kalbimdeki acıyı bilsen hala ne kadar sevdigimi anlardin ama neyseki arkadaslik 2 gun surdu ilerde sevdigin asik oldugun kisiyi bana anlatmani istemezdim hep mutlu ol.
uzaklaşma benden ne olur bekleyelim birbirimizi sabırlı olalım biliyorum ikimize de birbirimizden iyi ilaç yok söyleyemediysem bile bazı şeyleri gözlerimden anla.
Artık sana karşı mesafe koymak, yaklaşmaktan daha az acıtıyor.
sevgili zall.

senin acacagin sözlüğünde seninde..

pardon sesli mi düşündüm yine.
senin yüzünden çok insanı kırdım
çok insanı hayatımdan çıkardım
ama zerre değmeyeceğini fark ettim
fark etmem biraz uzun sürdü ama olsun

yine ağlayarak karşıma çıkma bu sefer çok kırıcı olacağım

hak etmiyormuşsun sevilmeyi ya da benim tarafımdan sevilmeyi bilmiyorum

umarım mutlu olursun...
Ya bari kibar bir dille reddetseydin amk.
Doğrusunu söylemek gerekirse artık sana merhaba demek bile içimden gelmiyor. Zaman her şeyin ilacı diyorlar ya. Boşuna değil. 7 sene oldu ama, iyileştim.
En son okuduğu kitap cin ali bile olmayan birinin bunu okuma ihtimali yok.
Duvarıma yapıştırdığım o kadar posterin o kadar sözün bir tanesini bile merak edip okumamış insanoğlu bu yazdıklarımı nerden okuyacak?
mutlu ol istiyorum ama benimle mutlu ol istiyorum.
biliyorum bu buyuk bir bencillik.
bensiz mutlu olamayacaksin, bunu sende benim kadar iyi biliyorsun.
istediğin gibi yaşamaya devam et.Kimse kimseye kendini sevdirmek zorunda değil.Allah herkesin gönlüne göre versin.
Niyetim belli sen bilmesen de Allah kalbimi biliyor.inanman için uğraşmayacağım.Çünkü elimden geleni yaptım.Beni insan yerine koymuyorsan sen bilirsin.Artık söz bitti bende.
Sana “sen serefsiz degilsin” diyenler olacak, onlara aldirma.
düşünmeyin
düşünürseniz saçmalarsınız
eğer bunu bilerek yapıyorsanız da yapmayın
hoş olmuyor
yapmacıklık hayattaki en boktan şeydir.
Çok geç kaldık. Keşkelerin faydası yok. Biktim keşke demekten. Seni de kendimi de mahvettim. Hersey daha güzel olabilirdi. Bilmiyorum belki de daha beter olurdu. Ama denemeliydim.suclu kim . Tabiki ben.
abi sözlük kurulduğundan beri aynı başlık hortluyor.

Sayın moderatör beycim ; onlar bu seviyeleri atladı, pazarda ki patlıcanın kilosu nasıl 12 lira olur onu tartışıyor, çocuğa hangi melodikayı alsak ucuza gelir onu konuşuyorlar.

Hortlatmayın artık şu başlığı ananenize kezzap atarım.
tadın güzeldi.
Gözlerine dalıp gitmek, tutamadığım ellerini tutmak istiyorum.

Sarılmak istiyorum hiç ayrılmaksızın.