bugün

Excornisti silmesemiydim acaba.
15 gün çaylaklık cezası vardı ama 4 gün kaldı onun bitmesine belki de hata yaptım.
O ceza bitince geri aktif ediyorlar mı hesabı öyle mi kalıyor çok özledim.
Sanırım o şekilde kalıyor.
Kendine silik verince öyle kalıyor herhalde.
Yazar olmayı özledim ya.
Bu kadar çaylaklığa 2 haftadır doymak...
Ağustos aslında daha güzeldi bu eylül ayından.

hep daha fazlasını isteyen açgözlü biriyim.

Sende öyle misin.
sen okuduğunu da anlamazsın ki amına koyayım ne yazsam boş sana.
Sonra... birimiz ölecek ve kim bilir bir diğerimizin ya haberi olmayacak ya da herkese kıyasla çok daha geç bir vakitte olacak. Bu da Olsundu.
Bana iki buçuk yıl önce verdiğin kaktüsün bugün 21. Yavrusu çıktı görsen nasıl güzeller. Bir gün bazı şeyleri anlatabilecek kadar iyi bir dostum olursa ondan bu kaktüsü mezarıma dikmesini rica edeceğim.
senden önce hiç sevişmemiş gibiydim senden sonra hiç sevilmemiş gibi. sokabileceğin günah şeytana şapka çıkartır neyse ki ateistim.
Leylaklar açmış gördün mü?

Leylaklar bile soldu neredesin...
Okuyacak bir kimsem kalmadı.
Seni WhatsApp'tan engellememe rağmen, 3 aydır mesaj atmamama rağmen özledim. Ah şu gururum. Hani yaşlılar özlemekten burnumun direği sızlıyor derler ya? işte o cinsten.

Sana ömrümün yarısını verdiğim için pişman değilim. Her ne kadar bu yarım ömürde beni mutlu ettiğin anlar iki elin parmak sayısını geçmese bile.

Acaba sen de beni düşünüyor musun? Aklına geliyor muyum? Beni özlüyor musun?

Hiç sanmıyorum. Çünkü, sen güçlü, azimli ve başarılı bir kadınsın. 15 yılın ardından Beni gözünü kırpmadan terk etmiştin.

Sen gidince toparlanmam çok uzun sürdü. Arada sırada özleme krizleri geliyor ama geçiyor.

Hayatta başarılar dilerim.
şerefsizlik yapıp pişkin pişkin duruyorsun.
Bana ruhsuzsun duygusuzsun dedin ama asla anlamadın kalbimde kopan fırtınaları.
Sevdim seni sonsuza dek...

Ama beni anlayamadın ördüğün duvarın ötesinden...

Olsun. Sevmek güzeldi. Sevilmemek en acısıydı...

Teşekkürler ruhumu mahvettiğin için...
Neredesin kara gözlüm?
Evlat acısı çek istiyorum. için cayır cayır yansın eğer biraz bile seviyorsan beni öldüğümde. Sarılmadığın ve sana karşı yapmama izin bile vermediğin basit şeylere kahrol biraz, yapman gereken şeyler namına hiçbir şey yapmadığına yan, yapılması gereken ne varsa benim yapmış olduğuma utan ve söylediğin o nefret dolu, kimsenin söylemeye yüzü dâhi olmayacak sözlere de kalbin kızarsın. Öyle nefret dolu hissediyorum ve öyle de zavallıca ki bu, kendimden beklemediğim şeyleri yaşarken buluyorum kendimi.
Bazen ne yapacağımı sanırım ben de bilmiyorum. Yalnızca biraz yardıma ihtiyacım vardı belki de.
Otopsi, bebeğim;

Kendini seviyor musun? Kendini seviyorsan, o sana yeterince sevgi veya değer vermedi diye ondan nefret etme. Sevilmeye ve değer görmeye gayet layık birisin. O her kimse onu affedip yoluna devam et.
Otopsicik, Kesinlikle eksi rüyalar gibi düşündüm yazıklarını okuduğumda.

Senelerce benzer hisleri besleyip, içimin yanmasına maruz kaldım ki ben de hep evlat acısı çeksin, kahrolsun istedim.
Sonra düşündüm de ben yaşarken değer vermeyen biri ölümüme de kahrolamaz.
Sonra kendisi gitti ve kadere inansam da bu bana çok bencilce geldi. Bunu da yaşayan ben oldum ve sonra düşündüm de artık hayatta bile olmayan, yaşarken beni sevmeyen, kabul etmeyen birine kızmak, neden ve niye kendine sormak sadece bana zarar vermiş.
içimde affedip kendimi azad ettim.
Artık omuzlarım ve boynum eskisi kadar ağrımıyor.
inşallah yokluktan düşmemişsindir peşime.
içimdeki öfke dinmeye başladı.zaten neredeyse kalmadı…onun yerini garip, istemediğim, hoşuma gitmeyen bi özlem kaplamaya başladı.bende hala galerimi açıp resimlerini silemedim.belki de onu görmek istemediğim için bilemiyorum..ama şöyle bi bakıyorum da yaşananlara, konuşulanlara, verilipte tutulamayan sözlere..insan en çok yaşayamadıklarına, yarım kalan şeyler üzüyor.
Aciz insanı sevmem.
Tekrar etme.
Geri dönme, dönmeye çalişma.
Hatıralarımız hep benim bildiğim gibi eşsiz kalsın.
Çiz yolunu, ileri git.
Benden sana tavsiye.
okumasın mk.
bilmiyorum neler oldu böyle.
artık varlığını hissedemiyorum. ne zaman oldu bilmiyorum ama oldu.
Barışın eloria barışın. Kim bilir hangi narsiste yazdın bunu?
hayır okumuyor. o yüzden düşünmeyeceğim.
Kusura bakma beyaz pantolon giyiyorsun.
Senin bu vasat tercihlerinle mücadele edemem.

Uzak kalmak en iyisi..
Saklıyorsun. Bense görüyorum.
Utanıyorum. Utandırdığını göremiyorsun.
Ona, onlara verdiğin sevginin birazını vermiş olsaydın belki, her şey çok daha farklı olabilirdi. Belki O eğilmesine sebep olduğun baş bir nebze olsun, önünü görebilecek kadar, kalkabilirdi.
Yine de beni, ben yaptığın için teşekkür ederim.
Acı bir teşekkür. Buruk bir teşekkür.