bugün

iki olgudan birisinin eksik olduğu düşünülemeyen, hep beraber anılan, beraber çok güzel işler başaran ama aralarında soğuk rüzgarlar esen ikililere verilen isimdir.

shaquille o'neal ve kobe bryant bu ikiliye en güzel örnektir.
yeni bir dizi. buram buram kalitesizlik kokuyor. bir dizinin fragmanında 'çok komik, acayip komik' diyorsa o diziden hayır gelmez. bırakta izleyici karar versin.
tanıtım fragmanı gereksiz bir dizi olduğu hissi uyandırıyor.
trakya be ya. tutar bu tutar.

abartmamışlar. ilk bölümde göze girdi. *

şu an show tv de.
şiveden komedi yapacaklar sanırım. Aman ne komik ne komik. Hiç yapılmıyordu zaten(!)
"aybeden gandırıyon sen beni"
şive komedisi de içermekte lakin sırıtmıyor. sarı ve sıcak.
çok itici bi tanıtımı olan bir an önce ekranlara veda etmesi gereken dizi.
salak salak diziler, yapmayın ya.
tanıtımında; çok komik, valla çok komik, hehehe harbi çok komik lan. bak izlemesen valla çok pişman olursun. gülmekten hayrete düşeceksin. altına sıçacaksın tarzı laflardan bıktıran dizi.
tanıtımı kötü kendisi güzel dizi.
trakyalılar toplaştık izliyez.
ara verdiğinde babalar gibi 4 dakika ara yazabilen dizi. kendisine güvendiği belli.
(bkz: ergen incici)

japon müşteriler ile otel lobisinde oturan sarışın kadın sahnesinde kadını taciz ettiklerinde trakya şivesiyle konuşan adam dedi bu repliği.

-ergen incici gibi ne sürttürürsün be
sadece izleyici olduğum dizi.
senaristi olsam biraz daha gerçek trakyalı konuşması ekler ve diziyi en tepelere taşırdım.
dizidir.

yahu bir kişide izlemezmi bu diziyi, alemin tek trakya dizisine ayıp edersiniz ama. yayından kalkarsa vebali sözlük yazarlarınındır.

şaka bir yana sözlük yazarlarının izlediği bir dizi olmasa da izlendiğini ummaktayım. aman izlensin. sıcak dizi. yayından kalkmasın.
yayından kalkması için yapılmış yeni dizidir.
gelibolularca kendilerinin kötü gösterildiği söyleyerek söz konusu diziden şikayetçi olduklarını belirtmişlerdir.
yaz dönemi, show tv ekranının boş kalmaması için yapılan, uydurmasyon, kalitesiz bir dizi. *
sözlük yazarlarının kıymetini bilmediği dizi lakin diğer kesimlerde izleyicisi çok.
kobra takibi ayarında yapımdır.
şöyle göz ucuyla bir bakayım dediğim, ayrıca sadece 5 dakika dayanabildiğim saçma sapan bir dizi.
Trakya şivelerinin başarısız olduğu, yöre halkının gözlemlenip ona göre rol yapılması gereken lisedir.
sözlükcüler neden izlemez bilemedim ama izlerken karakterlerin olaylara yaklaşımlarına odaklanmalı.
anlatması zor.
ayrıca kasap olan bir kız var bildiğin kasap.
izleyici kadrosu bol olan bir dizi. Benim fikrim güzel olmus.
ilk bölümde beklenenin üstünde bir performans göstermiş diğer bölümlerini henüz izleyemediğim dizi.
liseli iki ergenin özel hayat hikayeleri.