avrupada fener ve gala diye bilinen, gerçek adı fenerbahçe ve galatasaray olan iki klüp. italyadaki adı inter milan ve ac milan dır, ki evleri bile aynıdır bu iki klübün.
final yapan dizi. kurtuluyoruz!!!!!!
(bkz: düşman kardeşler in final yapması)
fragmanlarından bile 'akasya durağı 2' niteliği taşıdığı belli olan dizi.
bea, epsi ve emen demenin trakyalı olmaya yettiği dizi. başrolde murat eken var, ben o çocuktan daha kaliteli işler beklemekteyim, film falan yazsın, çeksin, oynasın.
gördüğüm en safsata, en aptal, en niteliksiz dizilerden biri.
tabii ki show tv'de.
bütün programlarının zeka yaşı 0-6 yaşa göre düzenlenmiş olan kanal.
bu bölüm hatun peşinde koşan ademleri anlattı pek hoş olmadı.
hani trakya, hani eğlence, şaşırma falan.
hemen düzeltile.
diziye bir tane romanya göçmeni, bir tane arnavut göçmeni, bir tane de gagavuz ağzı konuşan oyuncu katılsa tadından yenmez.
tavsiyemiz olsun.
şive konusunda her bölümde gelişme kaydetmesi izleyenleri için sevindirici.

trakyalılar, göçmenler alemin tek trakya dizisini yalnız bırakmayın. izleyin ba.
liseli iki ergenin özel hayat hikayeleri.
ilk bölümde beklenenin üstünde bir performans göstermiş diğer bölümlerini henüz izleyemediğim dizi.
izleyici kadrosu bol olan bir dizi. Benim fikrim güzel olmus.
sözlükcüler neden izlemez bilemedim ama izlerken karakterlerin olaylara yaklaşımlarına odaklanmalı.
anlatması zor.
ayrıca kasap olan bir kız var bildiğin kasap.
Trakya şivelerinin başarısız olduğu, yöre halkının gözlemlenip ona göre rol yapılması gereken lisedir.
şöyle göz ucuyla bir bakayım dediğim, ayrıca sadece 5 dakika dayanabildiğim saçma sapan bir dizi.
kobra takibi ayarında yapımdır.
sözlük yazarlarının kıymetini bilmediği dizi lakin diğer kesimlerde izleyicisi çok.
yaz dönemi, show tv ekranının boş kalmaması için yapılan, uydurmasyon, kalitesiz bir dizi. *
gelibolularca kendilerinin kötü gösterildiği söyleyerek söz konusu diziden şikayetçi olduklarını belirtmişlerdir.
yayından kalkması için yapılmış yeni dizidir.
dizidir.

yahu bir kişide izlemezmi bu diziyi, alemin tek trakya dizisine ayıp edersiniz ama. yayından kalkarsa vebali sözlük yazarlarınındır.

şaka bir yana sözlük yazarlarının izlediği bir dizi olmasa da izlendiğini ummaktayım. aman izlensin. sıcak dizi. yayından kalkmasın.
sadece izleyici olduğum dizi.
senaristi olsam biraz daha gerçek trakyalı konuşması ekler ve diziyi en tepelere taşırdım.
(bkz: ergen incici)

japon müşteriler ile otel lobisinde oturan sarışın kadın sahnesinde kadını taciz ettiklerinde trakya şivesiyle konuşan adam dedi bu repliği.

-ergen incici gibi ne sürttürürsün be
ara verdiğinde babalar gibi 4 dakika ara yazabilen dizi. kendisine güvendiği belli.
tanıtımı kötü kendisi güzel dizi.
trakyalılar toplaştık izliyez.