bugün

yemekli kutlamalı sikiş merasimidir.gerdeğe girecem yehooo diye dans eder damat iğrençtir.
bağıra bağıra gerdeğe giriyorum demek saçma bence de.
Gelinin damadın hatta komple ailenin kendini rezil ettiği, çocukların bağırıp koşuşturduğu, çalan şarkıların küçük düşürücü olduğu saçma bi kutlama.
Katıldığım olay. Eğer evlenmezsem nedenlerinden biridir.
düğünün "kaçak göçek evlenmişler sessız sedasız, allah bilir bu sikmiştir de kızı" demesin elalem diye yapıldığını bilmeyince olur. evet.
Katıldığım önerme.
+1 rep.

Katılınan önermedir.
iki insanın sevişmesinin yasallaşmasını kutlamanın saçma olması durumudur.
Özellikle o org denen alet. Kafa s*kmekten başka yaptığı bir şey yok.
sebebinin samimiyetsizlik olduğu önermedir. herkes çok mutlu gibidir, insanların suratında çirkin bir gülümseme vardır. oysaki bu insanların çoğu düğünden düğüne görüşmektedirler.
milleti doyurmak amaçlı yapılan gereksiz bir kutlama şekli...
Takısı iğrenç piyanist şantörler, parfüm kokulu kokonalar, kendi düğünün bile olsa göreceğin taş gibi kızlar falan olsun su getirmez gerçektir.
Nikah salonu kafidir.
iğrenç boş bir gürültü ve birsürü gereksiz insan. neymiş düğün yaparsan altın takılırmış, o gelen altınlar düğün için cebimden çıkan paradan az olacaktır, nefret ediyorum düğünlerden.
millet eğlensin diye saçılan onca paranın saçma olmasıdır. düğüne verilecek parayla 6 ay bilmem kaç ülke gezip balayı yapan insanlar var. idolümdür kendileri.
Başından sonuna kadar stres depolatan bir organizasyon. Gelinin ailesi senin ailen sürece dahil olan diğerleri, istekler, hoşnutsuzluklar derken damat için gerçekten iğrenç bir şey olurken gelin açısından rüya gibi geçen bir süreç olarak adlandırılmakta. Ben ise hala anlam verememekteyim.
Kutlamadır. Ve bir kutlama ne kadar iğrenç olabilir ki?
kesinlikle katılıyorum 3-5 çeyrek altın için canlı müzik ve yemekli düğün yaptık düğünden çıkan herkes arkamızdan konuştu iki dk içeride duran olmadı sürekli sigara içmeye dışarı çıktılar kayınpeder kayınvalide ve annemler arasındaki çekişme tüm gece devam etti tam bir kabus geceydi düğünden çıktığımızda herkes herkese laf sokma peşinde devam ediyordu..olan bize oldu ve kredi ödemeye devam ediyoruz.
dugunlerin turkiye'de cok abartildigi gercegidir. asker gondermeleride ayni sekilde.
En kötü halle bile Tüm masrafları çıkaracak bir de balayını ödeyecek kadar Nakit para ve altın, üstelik sadece iki gerdan kıvırdın diye. Üzerine bir de hanım aldın.
o elektrosazlar zvicco aviccivvo zvicci diye çalmasa bir nebze daha çekilebilitesi olacak olanlar.
aslında fikir olarak makuldür. küçük bir toplumda yaşıyorsanız o topluluğa bakın biz beraberiz herkes buna göre davransın demektir. zira insanlar eskiden evlilik cüzdanı taşımıyordu ve kim kiminle birlikte bunu ilan etmezseniz kim bilebilirdi ama arık yani epeydir durum böyle değil. yani iğrenç olan düğün değil onun dejenere olmasıdır.
sonu güzel olan toplumsal olaydır.
katildigim onerme. Lan urfada bi dugune 20 milyar bilmemne veryolar amk. Takilan altinlar "frenk bagi" denilen takilar bir havuzu doldurur.
onu gectim hicbir eglencesi yok. sirf yakinin dugunu dye zoraki oynaninir.
Tüm dünyada evlenmek ve buna bağlı yapılan eülence, düğün ıvır zıvır abartlı, iğrenç bir eylemdir zaten.
iğrenç otesi bir şeydir.

göbek atmak nedir lan?

edit: genç kezbanlar rahatsız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar