bugün

kim lann o evlenme teklif edecem mazereti makul olsun yeter
peşinen sapyoseksuelim aş size ne cirkinse cirkin...
Özelden beni bulması gereken kız.
Gösterişe harcanacak parayı daha gerekli yerlere harcayarak kimseyi evlenme adı altında borç batağına sürüklememiş olur.
Benim dünyalar güzeli sevgilimdir. Açıklaması ise düğün yapacağımız paraya daha iyi bir evde oturabiliriz. Kız daha şimdiden geleceğe yatırım yapıyor.
Düğünkıziçindeğil kayınvalideiçin.
yalan söylüyor, sikecek demedi deme.
Gerdek istiyordur ne isticek.
yarın gel başla denilecek kız diyebiliriz.
beni bulsun kızıdır.
eli ayağı var ise...
O paraya daha uzun bir balayı planı yaparlar.
o benim. beyaz bir elbiseyle tüm gün dolaşmak istemiyorum ne bileyim saçma sapan bi stres maddi manevi yük.birde bokunu çıkardılar yok efendinm özel düğün dansı dersleri (hayır estetik değil ilkokul piyesinde gibi ) denizde havada karaada fotoğraf cekk.falan filan tabi artık düğünün yemekli olup olmaması önemli değil .artık face i instagramı ...var düğün öncesi,saç makyaj nerde ne sekilde nasıl mutlu ,bak sanırsın hepsinin kaynanası ölmüş,düğün sonrası balayısı cabası..is te mem .
ailesine sormuş mu acaba kız. ne ağlandınız be? aşırıya kaçmamaya özen gösterirseniz batmazsınız arkadaşlar.

tamam tek nikah yapın ama yine de bi fakir fukara doyurun bereketsiz herifler, başınızın gözünüzün sadakası olsun. para elinden çıkmasın hastalığı mı bu ?
Fakir erkeklerin işine gelen kızdır. ulan düğün sevmem hakkatende istemem ama sırf bi kızda en cok baktıgınız sey bu diye istiyorum hemde en pahalısından. Daha bu asamada maddiyat düşünen adamla işiniz olmasın evlilik zor süreç.
Şehir efsanesi.

Lan normal bi kiz evlenmeden önceki hayatinin (20-25 yıl desek) 7-8 senesini bi hayalle geciriyor. Hadi diyelimki kiz istemedi, bunu arkadaşlari var, kuzenleri var, kardeşi var. Onlara ne diyeceksin? Ne anlatacaksin?
''o paraya tatil yaparmışmış.''

bir düğün bugünlerde nereden baksan 50-70 bin tl arası.

sorması ayıp da, o paraya bora bora' da ya da morocco' da kral dairesi mi kapatacaksın, hayırdır?

ayrıca ölümüne fake. yapın bakayım sayılı otellerden birinin roofunda, herkesin eli şampanyalı düğünü, bakın bakalım istiyor mu istemiyor mu.
Hayatımın kadınıdır. Çıtayı arttırıp nişan ve tektaşta istemez. Onun yerine evimizi alırız der. Sıcak bir yatak ve sen oldukça ne tektaş ne düğün önemli der.

Edit: böyle kadınlar için mesaj kutum her zaman açıktır *
yoktur öyle bir kız.
benim bütün alman kız arkadaşlarım. hatta birisi, evlenceksek gidip tayland´da evlenelim , kimse gelemesin, demişti.
abim evlenmeye çalışıyor sözlük. adam sinir hastası oldu. hayır organizasyon olayı da hiç kolay bir olay değil.
saçma sapan abidik gubidik şeylere dünya kadar masraf oluyor. hayır düşünüyorsun etrafa saçılan bir araba parası var ve ellerine geçecek somut bir şey yok. hadi denizde kum bende para dense neyse de insanların durumu bu yani.

işte kendi kendime karar verdim olur da bir gün evlenmeye karar verirsem harcanacak paraya arabamızı alıp bi iki hafta ege kıyılarından kıyılarından, gide dura tatil yapalım diye bir teklif sunacağım. nikah da yapılır aile katılımıyla olur biter.

ama düşünsene sen açmışsın kolları denize, böyle hafif hafif esiyor.. hep yanımda olsun dediğin insan yanında.. evde akrabalar kuduruyor "düğün olmadan olur mu efendim? geleneklerimizi kaybediyoruz!" bilmem ne diye. asdasfsdsfasda
mikemmel manzara..

edit: beş sene sonra...
"ama ben bi kere evleniyorum :( bindallı da mı giymeyeyim? :(( kınam da mı olmasın? :(("
asdasdadsdadadfad
Kesinlikle ilerde evlenirken tercih edecegim kızdır. Ben de istemem istersem de kır düğünü. Piyano ve caz. Davulla zurnayla ugrastirmayin beni derim.
daha büyük bir organizasyon istiyor olabilir.
bi mesaj atabilir mi? bir şey deneyeceğim.
ben bır kere daha evlenebilsem 40 gün 40 gece düğün yaparım. hayat garip. kimisinin parası yok düğün yapamaz. bizim paramız var düğün yapamıyoruz. bok vardı evlenecek.
mesaj kutumda beklediğim kızdır.
var mı böyle kız bu devirde. varsa da aile zoru ile o düğün olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar