bugün

gerçekten vahim bir durumdur. dört yıl uzun bir süredir. insanı tüketmektedir.
çok vahim durum değildir. daha kötüleri de vardır.
üstelik 14 şubata önem veren zihniyet hiç anlaşılmıyor. halbuki yıllardır tartışılıyor. *
dört yıldır 14 şubatta yalnız olmayıp bu yıl ilk defa gerçekleşecek olmasından daha kötü değildir.
(bkz: 20 yıldır 14 şubatta yalnız olmak)
geri kalan 364 gün 6 saat içinde yalnız olmayacağınız anlamına gelir. sevinilesi durumdur.

öte yandan çeşitli çözümler mevcuttur*

yalnızlık birine hediye alma hediye verme ile ölçülüyorsa da ilerde açacağım şirketin sloganı şu olacaktır:
"14 şubatı yalnız geçirmeyin gelin size çok uygun fiyata tek günlük* sevgili bulalım" (bkz: kolay yoldan zengin olma yöntemleri)
3 YIL 14 ŞUBATTA YALNIZ OLMAKTAN DAHA iYi OLAN DURUMDUR. 4 YILDA iNSAN NELERE ALIŞIYOR.
yalnızlığın belki de en çok hissedildiği gün olması hasebiyle dokunan durumdur. birçokları gibi bunlar kapitalist düzenin oyunları şeklinde düşüncelerle üstü örtülebilir.
ben 10 yıldır yalnızım ulan. 4 yıl ne ki .
14 şubatın 29 şubata ertelenmesini istetendir.
şu 14 şubat gerçekten önemli bir gün çoğu insan sırf o güne yalnız girmemek için bi havada takla atmadıkları eksik kalır. Yeterki o gün biri olsun ertesi güne gitsede olur mantığı
selpak reklamına konu olacak durumdur...
öylesine birileriyle o güne girmektense, gerekirse 10 yıl daha yalnız olunur daha iyi.

(bkz: ruh eşini bulmak)
14 şubat laneti diye bişey var bide. tam bu 14 şubatta yalnız değilim derken şubat ayı gelir gelmez 8-10 şubat dolaylarında ilişki biter. ve bu durum başınıza birden çok kez geldiyse siz de 14 şubat laneti altındasınız demektir. true story.
dört yıldır aşık olmamış yada aşık olduğu halde aşkına karşılık alamamış olan adamdır...

14 şubatta yanlız olmak pek sorun değil de bence en aşağılık olan olay,sırf kompleksten ötürü iş olsun diye bir kızla çıkmak ve 14 şubatta onunla ''sevgilicilik oynamak''tır..
sevgililer gününün 29 şubata alınması ile sevgililer gününe daha az lanet ettirir. öküz değiliz ya 4 yılda bir sevgili buluruz kanımca.
kısa süreli ilişileri olan birinin de bulunabileceği durumdur.
o da bir şey mi, ben her 14 şubat'ta yalnızdım yahu...
dört yılda bir şubat 29 çekiyor bu nedenle de ooov yok yok bahane bulamayacağım, çok fena bir durumdur. sürü psikolojisine uymak isteyip de uyamamak çok çok fenadır. abooo'dur.
4 yıldır çeki elden bozduruyorum.
(bkz: kari istiyem)
ne dördü çok çook deyu düzeltilebilecek tespit. neyse ki mutsuz olmaya yeğdir yalnızlık deyu bir tesellimiz var.
Sözlükteki yalnız isyanlarından biri dahadır.
Yeter amk tamam yalnızız. tamam sapız. Tamam çirkiniz. Tamam tipsiziz. Tamam en son daha iyisini bulan kadar sevgililerimiz tarafından terk edildik. Ve tamam amk hepimiz köpek gibi yalnızız.
Niye bu kadar hatırlatılıyor, niye bu kadar yüze vuruluyor bu? Yeter.
bi 20 yıldır 14 şubatta yalnız olmak değildir.
bankada ufak da olsa bir mevduat hesabı açabilecek birikime sahip olmak demektir.
Eli sonu ağlatacak durumdur . Tamam kızlar teklif ediyor ama ben , sevdiğim insanla birlikte olmak istiyorum .

Edit:Kaç yıldır yanlızım sayamadım bile .
sanki 13 ve 15 şubatta sevgilileri var da bi 14 şubatta yalnız olmayı dert ediyorlar diye düşündürttü.