bugün

ahmet türk'ün haddini bilmeden söylediği söz.

hala tehditvari sözler...
(bkz: aramazsan arama yar)
(bkz: aradık ulaşamadık)
(bkz: baba çekmiyor burdan bekle)
ahmet türk gibi silahsız çözümden yana bir insanı siyasetten yasaklayıp, emine ayna gibi bir şahine ceza vermeyenlerin er ya da geç göreceği gerçek.
(bkz: adamın götünden kan alırlar ahmet)
ne sıçtın ki elime ne süreyim yüzüne... neden araylım?!. faydandan çok zararın vardı, nihayete erdi şimdilik. allah böyle belaları uzak tutsun yurdumdan...
yokmu şu adamın dilini kesecek bir türk üst makam yetkili?
ararım... sorarım... ararım seni her yerde sorarım ıssız gecelerde ...
pkk dışında muhatabı kalmayanların durumunu özetleyen cümle. iyi kötü karşımızda bir dtp vardı, pkk'nın zorlamasıyla siyaset yapsa da sonuçta legal bir oluşumdu. şimdi ortadan kaldırıldı bu oluşum. pkk'nın kontrol ettiği alanlarda kürt sorununu çözmeye çalışacağız. daha fazla kan dökülecek. allah yardımcımız olsun ben şahsen dtp'nin yerinde kalmasını ve pkk'nın tasfiye edilmesini arzu ediyordum ama olmadı pkk dtp'yi tasfiye etti.
(bkz: olur öyle)
siyaset yasağı getirildi, çapında tehdit ediyor,sen eski günleri çok arayacaksın.
(bkz: ananı ararım ben ahmet)
aradığımız kişiye ulaşamayız inşallah.
(bkz: 0900 910 10 10) *
(bkz: tele ahmet) *
arkadaşın biraz önce 'bizde kontör yok be güzelim' diyerek espri anlayışının yerlerde gezmesine neden olan cümledir.**
(bkz: çok içtin yeter artık ahmet)
fazla aramaya gerek yoktur.
zira bok çukurlarında türevlerinden çok vardır.
(bkz: annem üzüldün mü sen)
(bkz: shut the fuck up)
(bkz: alo dtp hattı)
ahmet türk'ün bildiğin, dümdüz "tehdit"idir.
- dtp'yi çok arayacaksınız.
+ hacı tamam, sen no'yu bırak. biz seni arayacağız.
- vallaha de!? hep böyle yapıyorsunuz, sonra arayamıyorsunuz. yürü emine, dağa gidiyoruz!

şaka maka kaka ama gerçek.
(bkz: bir dtp vardı noldu ona)

(bkz: budur)
golü yemiş teröristlerin yakınma söylemidir.
(bkz: bi siktir git)
(bkz: çay da koyma)
köpek kadar değersiz bir varlığın söylediği saçma bi okadarda 'nasıl göt olduk lan ne desek acaba ?' diye düşünürken ağzından çıkan anlamsız cümle.
(bkz: ahmetin sıçtıkları)
(bkz: ara beni öptüm seni seni)