bugün

(bkz: eric draven)
çakma vans diyebileceğimiz...
nah şuraya yazıyorum: emoların, imite gothların pek bir rağbet edeceği ayakkabıcıdır.

edit: pek de yeni değilmiş anlaşılan ama olsun. o edeceği lafını etmeye başladıkları olarak çevirsek de olur.

büdüt: ayrıca ismin kolpalığına gel! teeallaahım yaa!!! vuuu! direvın! so got meen!
league of legendsın çıkaracağı yeni champion.
league of legends'in çıkardığı kendini beğenmiş karakter. *
oyunun en psikopat ve en sevdiğim karakteridir. aslında ondan önce kardeşi olan darius favorimdi ama mainimi solo'dan adc'ye kaydırınca haliyle favorilerim saldırı gücü taşıyıcılarından yana olmuştur. pasifi kritik olması ve ilahların kılıcı + hiç düşürmeden arka arkaya attığınız baltalar sayesinde rakip tankları en fazla 4-5 vuruşta eritebilirsiniz. e skili atıldığında rakibi savurur ve size 1.5 saniye kadar avantaj kazandırır. w skili size hız verir ve bu attığınız baltayı tuttuğunuz sürece sıfırlanır. aklınızda bulunsun; sakın baltayı bırakayım da düz vura vura kovalayayım demeyin. size baltayı tutmak için harcadığınız zaman ve mesafe kaybı o balta tutulduğunda w skili ile çok rahat geri kazanılabiliyor. pek saldırı hızı kasmayı tercih etmezdim ama kanasusamış ve ebedi kılıç'tan sonra ilahların kılıcı ve mahvolmuş kralın kılıcı kasılabilir. kolay kolay counterlanabilen bir adc değildir, varus ve cait'in counter olabilme nedenleri ise varus'un slow etkisinin uzun sürmesi ve cait'in range'i (vurabilme uzaklığı) karşı çıkabilmelerini sağlar. oyun başında q skili (balta atma) oldukça hayvani vurduğu için diğer ad carrylerden bayağı bir önde başlarsınız.

not: tüm item vs isimlerini türkçe yazdım ama 3 senedir falan şu oyunun her serverinde oynadım. yani bizde biliyoruz bloodthirster'i, infinity'i merak etmeyin.
Kill vermemeniz gereken şampiyon.
yeni skini ile kahkahalar attıran lol şampiyonu. oynayabilsem mutlaka alırdım. öldüğünde '' draven rakibe avans veriyor '' veya '' acımadı ki '' diyebiliyorsa siz düşünün. *
bu arada ss vermezseniz olacağı buydu ve draven yapıyorsa ks sayılmaz diyebiliyor. *
kendileri adc slayer adc olduğundan karşısında tek çarpışmak pek yemez. supunuz olmadan sakın tek girişmemeniz tavsiye edilir. supsuz sakın dalaşmaya kalkmayın
evlat olsa sevilmez tipi olan lol herosudur.
4.14 metasıyla alakaaı olmayan ad carrydir. Fakat oynarsanız çok eğlencelidir.
"dana eti değil daaaaaaanaaaaaaaaa eti" repliğiyle kırıp geçirmiş lol karakteridir.
Eğer iyi durumdaysa Mumkunse suplu da dalaşmayın. Oyle bi kitelerki neydik ne olduk dersiniz. Yaklaşık 600 maçım var bu abimizle, exhaust, rammus ve taunt u kadar zorlayan birşey görmedim ben.

edit: exhaust yediyseniz balta atmaya çalışmayın sonra geri tutulmuyor o balta. 1-2 saniye gezinin sonra devam edin dalmaya.
rammusa yaklaşmayın, bu kural hala geçerli.
League of legends oynadığım günlerde kendimle bağdaştırdığım oldukça eğlenceli bir hero. Egosu yüksek laflar, kolayca adam eritmeye uygun yapısı ile adamı gaza getirir, maç iyi geçtiyse sonunda bayağı bir özgüven pompalanır size. Ancak özellik bakımından kıt bir karakterdir. Temel ihtiyaçlar tamam; knock back atabiliyor, burst verebiliyor, saldırı hızını yükseltebiliyor ve global range bir ultiye sahip. Fakat kite, dash gibi özelliklere sahip olmadığı gibi Sivir, Miss Fortune gibi iyi oynadığın zaman daha iyi olacak bir karakter değildir. Takım iyi ise Draven'da iyidir, takım boktan ise Draven'ın yapabileceği bir şey yoktur.
bronzdan çıkmamda oldukça yardımcı olan egosu tavan yapmış şampiyondur severiz sayarız.
Başarılı ve yakışıklı bir abimizdir. Saygılar.
draven ligine hoşgeldiniz.
bok ye.
aktif oynama gerektiren, bir gözü q'nun düşeceği yeri izlerken diğer gözü düşmanın hareketleri gözlemleyen insanı şaşı yapmaya meyilli ad carry.
(bkz: dwarven).
lan nick altıymış.
Adini sol framede gorunce oldu sandigimdir.
umarim vurduruyordur.
draven değildir o draaaaaaaven'dır.

En çok sevdiğim şampiyondur. ayrıca şu anlık en iyi kullandığımdır.
Tek sevdiğim özelliği drreeeyyyyvın demesi olan league of legends herosu.
Egoizim felsefesinin hayat bulduğu league of legends karakteri.

biraz durup bana hayran olalım mı
baktınız supportunuz bok gibi, karşıda sizi zorlayan rakip var, hiç kasmayın elinizden geldiğince minyon kesin kuleyi vermemeye çalışın her lane e gidişte ormanı kesin ya da base atmadan önce levelde geri kalmayın, canbiçen dominik kanasusamış ebedi bombardıman bunları bitirin isterlerse nexusa kadar açsınlar, sonra sahneye çıkın biçmeye başlayın.

Tabii yeteneğiniz varsa, istediği kafar tilt olsun 3 item sonra nasus tekler.
bu saatten sonra mid oynamayı düşündüğüm hero.

Af yok.