bugün

Her şey yolunda giderken senin içinde nedenini bilmediğin bir huzursuzluk vardır. iş, okul, günlük işler, yapılması gerekenler derken hep bir yerde tıkanırsın ve aşamaz sın bir türlü. kısa kısa flörtler amaçsız görüşmeler sonucunun nereye gittiğini ilk anda anladığın boş randevular. hayalini kurduğun bir şey var ama korkuların ağır basmakta. çok kez canın yandı çünkü artık daha temkinli davranmalısın senin çaba sarf edecek gücün kalmadı belkide artık bir adım ondan gelmeli her sokakta bindiğin metroda girdiğin yeni ortamda beklemektesin onun geleceğine inandın bir kere ama ne zaman diye sorarsın kendine böyle bir şey gibidir ''doğru kişiyi beklemek''
istenmeyen yılışık kişileri bertaraf etmek için kullanılan bir bahaneden ibarettir.
ne de güzel tasvir edilmiş konudur.
ömür sonuna kadarda beklenebilir bir saniye sonrasına kadarda beklenebilir. fakat ne zaman geleceği belli değildir. belki hiç gelmeyebilir.
(bkz: godot yu beklerken)
bunlardan havalimanında çok var!
konusu bu muydu tam hatırlamıyorum ama bankta çürümüş bir kadın iskeleti vardı. doğru adamı bekliyorum gibi bi teması vardı sanırım. onu hatırlattı. ehe.
öyle biri yoktur kardeşim beklemeyin, mantığınıza en uygun olanı seçin. bir tarafı uysa size diğer tarafı uymaz, her zaman bu böyledir. tanım: uğrunda insanların gençliğini heba ettiği eylemdir.
Dogru kisinin ölcüsü nedir? Neye göre dogru, kime göre dogru.
sonunda bu şarkıyla neticelendire bileceğimiz bir bekleyiştir belkide. http://www.youtube.com/watch?v=ncLBqEr9hOk
doğru kişiyi beklemek diye bir şey yoktur . eğrisiyle , doğrusuyla biriyle hayatı paylaşabileceğine inanmak ve bu durumu kabul etmek vardır .
bekleyen sonunda doğru kişinin kendisi olduğunu anladığında, beklemeye son verdiği eylemdir.
Sonuc vermeyen eylemdir. Bekledık de noldu? Yok hala yok gelmedı. sırf bu yuzden yuzune bakmadıgım kızlarla ılgılenseydım dugun davetıyemı almıs olurdunuz sımdıye. Bak yıne duygulandım. (bkz: çıkın sözlükten yalnız kalmak istiyorum)
(bkz: doğru ata oynamak)
Kendisi için doğru kişi yengeç burcu bir erkek olanlar mesaj atabilir.
Tanım: ruh eşini beklemektir. Çok uzun sürer ancak bulunursa beklendiğine değer.
çirkin kız tesellisidir.
daha cok bekleyip 40 yasina kadar bekar kalinir... Bu isler, ilk adim ondan gelsinle falan olmaz. olmuyor maalesef, olsa da ben de rahatlasam.

Bu isler sans isidir, yilmadan sikilmadan cikacaksin, ta ki dogru kisiyi bulana kadar... Sansliysan ilk 3te vurursun, sansli degilsen seneler bile surebilir.
hmym da ki ted gibi olmaktır. karşınıza bir sürü insan çıkar ama bir türlü kimyanız tutmaz. bir şeyler eksik olur hep . sosyal hayatta, maddiyatta veya manevi olarak istediğiniz kadar iyi olsanız da bu sizin içinizde olacaktır hep. belki de eski sevgiliniz gibi birini bekleyeceksiniz hep, gelmeyeceğini bile bile.
Ah dostlar ne diyeyim hep bekle hep bekle yok.
bitmeyecek gari. Kefenle sevişeceğim sanıyorum.
Insani yıpratan bir olgudur.
Gerçek Şu ki o beklenen kişi asla gelmeyecektir.
doğru kişi gelince gelmez..beklemediginde gelir..
içinde bulunduğum haldir. doğru kişi geldiğinde onu sevebilir miyim, mutlu olabilir miyim diye soruyorum kendime. cevap yok. allah hayırlı insanla karşılaştırsın. hiç sevgilim olmadı, olmasını da istemedim. sevginin, birlikte paylaşılan mutlulukların tüketilmesinden yana olmadım hiç bir zaman. gelecekteki eşe sadakatsizlik etmek istememektir doğru kişiyi beklemek.
dualar ile yapılandır.
doğru kişiyi arasak nasıl olur beklemek yerine arkadaşlar. Yada doğrularımızı değiştirsek. Böyle pek gelen yok da çünkü.
Allah nasip etmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez. Beklenen Birgün gelecektir , önemli olan sizin onu beklerken gösterdiğiniz sabır ve nefs sınavıdır.geleceğine inanırsanız ve ona Layık olmak için eğer gerçek bir mücadele veririrseniz , o sizi Birgün bulacaktır..günümüz Şartlarında hepimiz ilişkileri aşkları basitlelştirdik, anlık duygulara aşk deyip, kÜçük heyecanlara büyük anlamlar yüklemeye başladık..belki bir Yusuf , belki bir Havva, belki bir Fatıma,belki bir zeynep ahlakıyla yetiştirilmedik, yetiştirilemedik, ama zor değil ,bir Hacer olmak, bir ibrahim aşkıyla yanmak, bir ibrahim için bir ismail için yaşamak.. Biraz sabır biraz dua...