bugün

donun arkasındaki kahverengi lekenin cozunup yokolmasını saglayan olay.
genellikle parasi yetmeyip mayo alamayan veya sicaktan bunalıp "eee yeter be donla denize girecem bişey olmaz" diyenlerin basvurdugu yontemdir.her yaz gorulen trajikomik bir olay olup gercekten utandirici bir durumdur.
(bkz: biz büyüdük ve kirlendi dünya)
AKABiNDE DONLA DENiZDEN ÇIKMAKLA SONUÇLANACAKTIR.
üzerinde deniz şortu olduktan sonra sorun olmayacak hadise.
en azından donsuz denize girmekten daha ii gorulebilecek hadise.
(bkz: donsuz geceler)
(bkz: beyaz mayo)
amaç bellidir nasıl ki bir devlet dairesine donla gidilmezse denize de donla girilmez.bu marka ile alakalı değildir alsın bir şort girsin efenim.zaten kaç kişi markalı donla denize giriyor?
evet katılmaktayım görüntü kirliliğidir.kimse kimsenin orasını burasını görmek zorunda değildir...
duruma göre insanı tahrik veya tahriş edecek eylemdir.
denize ciplak girmekten daha iyi olan durumdur, en azindan ayip örter; hatta varsa pestemal ile bile girilmesi tavsiye edilir.

(bkz: fhm)
(bkz: ciplaklar kampi)
denizin icinde oldugu surece pek bir sorun teskil etmeyen donla denizden cıkmanın sorun oldugu turk erkeklerinin vazgecilmez fantazisi.
çevre kirliliğidir .göze zarardır. * * *
kayıkla denize açılındıktan sonra ilk baştaki niyetin sadece kayıkta açılmak olduğu fakat denizi gördükten sonra dur bir atliyim deyip donla denize girme durumudur.
(bkz: donsuz denize girmek)
x. beyfendi donla denize girmek yasak .
y.o zaman bizde donsuz gireriz.

Yıllar önce kulakmisafiri olduğum yurdum insanı konusması
giren'in cinsiyetine bağlı olarak değerlendirilmesi gereken eylem.
haydi ahmedim
denize gidelim
bu sene de donla yüzelim.

http://www.youtube.com/wa...mp;v=ea6Q9SzLNgQ&NR=1
(bkz: tam bir amele işi)
bizim saatçi zenci vardı şerefsiz donla değil bildiğin panzerle girdi yavşakoğlu (bkz: ahmetkara)
Hoş bir görüntü değildir. ateşli şort giyin razıyız da beyaz don falan nedir ya!
erkek kadın fark etmez,
caiz değildir.
https://www.youtube.com/watch?v=Uh9FBdEw6Oo
Suriyeli hanzolar genelde beyaz donla giriyor. evet bizzat şahit oldum buna.
bu yasaklar falan çok özledim bu eylemi yaaa. erkeği özgürleştirir eylemdir bu. bir haykırıştır! hiç bir şey umrumda değil, alın bu da beyaz donun suda saydamlamasından ortaya çıkan çüküm demektir! bazı elitistler bu donla denize girme eylemini hor görmeye kalkacaklardır, onlar gelsin de sudan transparanlaşan donumdan götümü görsün!