bugün

entry'ler (339)

heavy metal in boktan bir müzik türü olması

insanların zevklerine boktan demek de ayrı bi çelişkidir. bu mantıkta gidersek nostaljik parçalar da boktandır. kanımca anlık farkına varıldığı sanılan bi yargının insanlarla paylaşılma çabasıdır.

allah kabul etsin diyene verilecek cevaplar

(bkz: cümlemizinkini) ki arapça karşılığı rose and you'nun yazdığı gibi ecmaindir.

her şeye eben diye karşılık veren insan modeli

herkesin yanlış anladığı insan modelidir. o aslında sizi doğuran kişiyi kastedmez,kendini kasteder. eben değil yani,e ben.

tırt bir fakültede lanet olası bir bölüm okumak

hiç bi zikim olamamakla arasında çok fazla bi fark yoktur. ama ne diyoruz yinede: eğitim sart...

nazım hikmet şişirilmiş balon bir şairdir

emek var en nihayetinde.beğenen beğenir beğenmeyen de beğenmez yapacak bişey yok. ama kendi doğrularını kimse genel doğru halinde yansıtamaz,tasvip edilmez.

arabesk dinleyen insanlarla muhattap dahi olmamak

aslında saçma bi önyargı ve sınıflandırma olarak görünse de,altını araştırdığınız zaman gayet mantıklı bi davranıştır.arabesk dinleyen her insan x kişi olmayabilir ama hayatımızda onlar olmasa da gayet mutlu yaşayabiliriz.

bir kadının göz yaşını tatmak

ağlamak için içten mantıklı bi sebep.

sifonu çekmesiyle tuvaletten çıkması bir olmak

amatör düşünce, profesyonel rezilliğe işarettir.

tabu diyalogları

anlatılacak kelime: fitil

-makata sokulan şey?
-eleman 1: penis
-eleman 2: taburee...

ohaaa.. amacın neydi diye sorduğumuz da aldığımız cevap da pek iç açıcı değil gerçi ama neyse; makata koyulan şey anlamıştım..

günün tek cümlelik özeti

Bugün: eski sevgiliye atılan bi mesaj,gelmeyen cevap,stres,karın ağrısı,uykusuz bi gece.
Yarın: üniversiteye dönüş yolunda paso uyuyan leylamsı bay.

kadınları itici yapan detaylar

asortiklik.

türklerde en çok rastlanan beş fobi

(bkz: kızın abisi fobisi)

ismail yk enstruman vakası

Yalnız bağlamada, üstad ismail tunçbileğin öğrencisi diye biliyorum ona lafım yok.Ee o kadar da olsun.20 de biri de tutmuyosa artık kapatın hastaneye gitsin.

ismail yk enstruman vakası

Geçenlerde bi sitede ismail hökanın 11 farklı enstruman çaldığını duydum ve bi güzel sanatlar müzik bölümü öğrencisi olarak araştırmak istedim.Tabi inanmadım ama yinede bi olayın altını irdelemek gerekiyor diye düşündüm.Bulduğum bi forum girdisini okudum, az kalsın gülmekten paçalardan akıyordu.Malum girdi şöyle;

"peki dostum sizlere bi sorum war acaba hangi müzisyen 20 den daha fazla enstruman çalıyor bu ismail yk sadece birkaç enstrumanı çalmayı bilkmiyor...çaldıı enstrumanlarıu yazıyorm..

ismail yk nın çaldığı enstrumanlar...

piyano,bass gitar, bağlama,elektro bağlama , buzuki,klasik gitar,akustik gitar,elektro gitar,kanun,perküsyon,bateri,synthesizerler,rock gitar,dijital zurna,klarnet,drum,ritim gitar,yaylı tambur,ud,kemanlar

we bu insan 4 yaşından beri müzikle uğraşıyor.."

yemin ederim artık buna yorum yapsam kendimden utanırım.Ama yinede şöyle bi açıklama getireyim;

Klasik gitar bi enstruman,ritm gitar ise orkestra içerisinde klasik gitarla akor basan mübarektir.
Drum ise baterinin ingilizcesidir
synthesizer a yorum bile yapmıyorum...

Şöyle de bi durum var; 17 yaşında bi gsl öğrencisi bile bunları eline aldığı zaman 15 dk uğraştıktan sonra çıkarır bişeyler,hakkını veremedikten sonra ben çalıyorum demeyeceksin.

Olay tv de bi darbuka solo atmış,izlemelisiniz.Müthiş bi adam yahu.*

yeteneksizsiniz malatya doğukan

yeteneksizsiniz türkiye yarışmasının malatyadan parlayan iddialı finalisti.bizzat tanıyanlar bilir ki,yanlış yapanı ayırır,öyle de bi huyu vardır.Yarışmada ki sanat müziği performansında ona mahmudi uduyla eşlik etmiştir.* ****

hala beyaz show izleyen insan

2 ihtimal vardır;

1-ya konuk için izler
2-yada alışkanlık olmuştur,bi cacık çıkmayacağını bile bile bekler ve izler.

ki bu iki sınıfa da dahilim..

ismail yk nin michael jackson i taklit etmesi

ciddi anlamda midemi kaldıran olaydır.kendimden utandım bile diyebilirim.

biraya alternatif alkolsüz içecekler

tabiki maltana.ama şöyle bişey var köpük istiyorsanız armutlu bira tadı istiyorsanız şeftalili alacaksınız.ayrıca teneke değil cam şişe olacak.

meşhur türk yalanları

-bu yolu düz takip et abi.

neye pahalı desen x paket sigara parası diyen tip

diğer bir birim (bkz: zamanında x emekli maaşı)