bugün

muse grubunun solak bateristi. grubun en enerjitik kişisi. assassin'i çalarken kendinden geçen alnından öpülesi kişi.
Dünyanın en iyi bateristlerinden biri.Solak olması onda avantaj gibi duruyor.Çok sağlam atak atmakla birlikte assassin'i çalarken gerçekten kendisinden geçen sempatik kişi.
edit:dünyanın en iyisi değil şimdi kabul etmek lazım. * ama yinede iyi bateristtir. severiz, sayarız kendisini.
ben marjinal diye buna derim.

çoğu erkek hayatının bir döneminde saçını uzatamaya karar verir. belli bir süre saç uzadıkça güzelleşir. doğru bir karar verdim der ve mutlu olur. fakat sonra saç öyle bir şekle girer ki önleri havaya kaldıramazsın, yanlar kulağı tam örtmez ama haddinden uzundur mecbur ferit olursun. ense uzar uçları kıvrılır. işte çoğu erkek bu döneme dayanamaz ve saçlarını kestirir. nice yiğit uzun saç sevdasından tam da bu karanlık dönemde vazgeçmiştir.

fakat dominic howard'ın saçları inanlımaz biçimde, sürekli bu insanlığın ayıpladığı, hor gördüğü tarzdadır. önemli olan saçının iç güzelliği, ipeksi yapısı diyoruz ve kendisini tebrik ediyoruz.

bu adam rockstar falan ama adım gibi eminim ki walter white donu da giyiyordur. helal olsun.
bilmeyenler için don: http://rack.1.mshcdn.com/...w/4539a7d5/bf0/briefs.jpg

estetik olmayanların savunucusu dominic howard.