bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayan yazardır.

dokuzlar örgütü dediğimiz, dokuzuncu nesiller arasında eşgüdümlü ve örgütlü olarak hareket etmeyi amaçlayan, kendine ait detaylı ve işlevsel bir manifestoya dahi sahip bir oluşum. kuşkusuz, sözlükte "güzel meme seven erkekler"den sonraki, üye sayısı en fazla olan birliktelik. rakamlar bunu söylüyor bize. (not: rakamlarla aram çok iyidir) tesisat.

bayan yazar dediğimiz ise, bir çift memintoya sahip, sözlükteki erkek yazarların dışında kalan, güzel memintoları olan, erkek yazarlara göre farklı bakış açılarına haiz, memintolu yazardır. elde var 1.

son olarak çemkirmek ise, ancak belli başlı durumlar sonucunda kendisine aykırı gelen bir şeye tepki koymak anlamında kullanılan agresif bir kelime. peki hagi koşullar? kimi desteği kendinden alırken, kimisi ise belli bir oluşumdan ya da gruptan destek alarak yanlış olan şeye tepki koyabilir. herkesin özgürlüğü zaten bidir!

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, dokuzlar örgütüne mensup bir bayan yazarın, grup olarak yahut grup olmaktan hareket ederek başka birtakım yazarlara çemkirmesi sözlüğün olağan akışına aykırılık arz etmemektedir. bu tip bir profille karşılaşabilme olasılığımızın yüksekliğini ben üroloji uzmanı hekimle bilem tartışmam.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayan yazardır! dokuzlar örgütü ne amına koyim ya! hanım kız, sen destek alırken grup mu seviyorsun? örgütçü müsün sen hanım kız anarşik misin? bir haksızlığa, yanlışlığa tepki koyarken, kalabalığı refere etmen nedendir? hayır dokuzlar örgütü bi sikime derman olsa biz şimdi, temsil misal, 6. nesil falan olurduk. onu da geçtim sözlükte sümük yerine koyuyorlar lan bizi! ona buna laf yetiştirmeye, o kadar da dandik bir nesil olmadığımızı anlatmaya çalışırken yaptığımız aslında deve kuşu kadar götümüzle fil yarağı almaktan başka bir şey değil. nerede dokuzlar örgütü? nerede manifesto? illa bir destek istiyorsan ben ve bir kamyok arkadaşımdan destek al hanım kız. satır arası yalanıma sokuyumculara kapağımızı takalım:

görsel

evet hanım kız desteği yanlış yerde arıyorsun! ayrıca "yhaa" ne amına koyim ya "yhaa" ne! kendine çeki düzen ver, tiyniyetini tokmaklatma bana!
(bkz: 9lar örgütü manifestosunu anladım diyen bayan)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar