bugün

Gelir gelmez kanımın kaynadığı yazardır.
Yerun kendisini iyi yazmaları olsun.
Akrep burcuyum disiaslan galatasaraya gönül vermiş dişiler için kullanılır *).
kendisini görmekten gayet mutlu olduğum yazar.
Ormanların efendisinin canını yakmışım herhal saçmaladığına göre ahahha. Başardığımı gösterdin sağol.
iq'su ayakkabı numarasını geçmeyen birinin sözüne inanan yazar.
feministlere karşı erkekleri koruyan sözde kadın. onların ettiği patlak,yollu,kaşar küfürlerini es geçip, bizim küfürlerimize takıyor, garip.
Sevdim kendisini. Biraz da nickinden ötürü sempatik geldi.
Kendini feminist diyen gösteren zavallı erkek düşmanı birine haddini bildiren yazar.

Dostum sen önce feministlik ne kadınlık ne saygı ne öğren gel ondan sonra seni adam yerine koyup tartışacagım.

Feminizmin ismini kullanıp yazdığın seyler gercek feministlere saygısızlıktan baska bir sey degil.

Ben o küfürleri eden beyin fakirleriyle senin gibi karşılıklı küfür ederek değil en etik şekilde hadlerini bildirerek bitiriyorum. Ve burda bulunduğum zaman zarfı içinde kendini bilmez birkaç kişi dışında kimseden özel olarak küfür işitmedim.

Sen önce kendini bul olmadıgın biri gibi davranmayı bırakıp kendine saygı duy sonra feminist ol. Feministlik kendini olduğun gibi kabul etmekle başlar.
Bir başka yandaşı daha atlamış nickaltıma. Starbucksta olduğunu iddia edip kendini zengin gibi gösteren zavallı sen önce nickimin anlamını ve taşıdığı değeri öğren daha sonra gel. Umursamazlığın cehaleti resmen.
Yaşlılıktan değil saygıdan yahu değerli yazar * .
Galatasarayli herhalde.
Umursamaz yandaşlardan birini unuttun tek başına olmaz koş çağır.
eğer kızsa;

tantuni ve limon'un trollük felsefesini anlayamamış demektir.

eğer erkekse;

tantuni ve limon'un trollük felsefesini anlayamamış demektir.

netice: bunlar da geçer.
Allah'ım insanlar artık ben trolüm olley diyebilecek seviyeye gelmiş. Trollük zekayla yapılır ve açıklama yapılmadan farkedilir neyseki etrafta 'aslında ben trolum yhaa' diyen tipler ürüyor da şükrediyorum.

Çok yorma güzel zekanı tantuni bunlarda geçer.
kendi nick altında cevap niteliğinde tanımsız entryler girerek sözlük formatını delik deşik eden yazardır. format bilmeyen yazarlar burada çok dayanmazlar yalnız.
He tantuni sana cevap veriyorum katlediyorum formatı. Şimdi birkaç cümle kuracağım ancak olmayan beynini bir kez daha benim için yor istemem. Şimdi yavaştan elde edemediğin şeylere bok atmaya devam et ve nick altımı terk et çapsız.

Not:tantuni felsefeni baya iyi sen süper trolsün dostum anladım.
bence yeni nesil trollerle hiç muhattap olmasın. gerçi burda mümkün değil bu ya neyse..

sevilen cimbomlu. *
Bayanlar sakin olun ve bana börek açın.

Bir yazar.
Sarı kırmızılı formayla saçlarını savura savura sıcak bir yaz günü suyu açıp ıslak ıslak, oyhhş, yalarin yazarı.
Her şeyi yap ama yalan söyleme. Yaptığın tüm maymunlukları açık oyluyorum sayın moussambani.
Ilerde çok iyi bir doktor olacaktir. Saygi duyun bari.
Okumayı sevdiğim bir yazar.
Neyseki bilmediğim konularda konuşmayı sevmeyen biriyim. Eğer herhangi bir ilgim ve bilgim olmasaydı konuşmazdım. Kendin de demişsin futbol başlıklarında kendi takımımla gurur duyduğumu. Madem futbol konuşuluyor ve ortada futbolu sadece karalama ve kötüleme olarak gösteren tipler var kusura bakma ben de kendi takımımı sizin gibilerin ağzına pislik etmem.

Ayrıca şu dar sığ görüşlerinizi bir kenara bırakıp cinsiyetçi yaklaşımlardan vazgeçin. Futbol sadece erkeklere özgü bir spor değil bu birincisi bu işi profesyonel anlamda yapan ve bu alanla ilgilenen birçok kadın var bu da ikincisi. Sırf sizin gibi futbol barzolarına inat bir kadın olarak futbolun bir spor olduğunu sevgi saygı ile güzel işler yapılabileceğini göstermek için maçlara da gitmeye devam edeceğim ısrarla futbolla da ilgileneceğim. Siz ve sığ fikirleriniz azalarak bitiniz lütfen.
Tipik bir fenerbahçeli hareketlerini sergilemeye devam. Konuşmayı tartışmayı ve en önemlisi bazı şeyleri kabullenmeyi öğrenmelisin.
Söz senettir abi. Kahveyi bizzat ben alacağım.