bugün

Malumunuz vize haftası. Ulan arkadaşlarla bi ders çalışalım dedik toplandık. Kendimi en son ağzımda sigara mehter marşı eşliğinde batak oynarken buldum.*
Psikolojinin pek iyi olmadığında yaşandığını düşündüğüm içler acısı durum. Nazar değdi anasını satayım. Bahar dönemi daha iyi ders çalışabilen ben şimdi resmen çalışamıyorum. Dün bir şekilde başladım ettim her şey harika gidiyor falan derken bir ara verdim her şey bitti sanki. Kafamı toparlayamıyorum, deşarj olmadığım için de ders çalışmak içimden gelmiyor.

Bahar döneminde şaha kalkmak lazım derken şu hallere bak. Oturup ağlayacağım halime şimdi ne oldu bana böyle.
uykusuzken kahvenin bitmesiyle başlayan bir durum.
Kalıtesız ınsanlara hayatınızı baglayınca yasayabılecegınız durum.
tam başlayacakken başka birşeye başlamanızla ortaya çıkan durum.
hangi dersten başlanacağına karar verilememesinin sonucudur.
hukukçu arkadaşlarla bir haftadır odadayız hala ders çalışacaz ne zaman başlayacak olsak pes oynuyoruz.
Asıl sebebi ders dışında uğraş edinmek.

Ben ki kolay kolay Masamı toplamayan kişi,

tam gaza gelmişken toplayasım geldi.
Kronik hastalığım.
eski bir öğretmen, şimdi daha kariyerli bir meslek sahibi olarak olayı çözmüş bulunuyorum; sessiz ortamda başına oturacaksın, başlayacaksın, en az yarım saat, ben buna şeytanın bacağının kırıldığı an diyorum, sonra zaten o anın verdiği vicdan dinginliği ve huzurla devamı geliyor. ama hergün yapmak lazım. deneyin görün. olmazsa 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
dikkat eksikliği yorgunluk başa ağrısı gibi türlü bahanelerle içinde bulunduğum durum.
görsel
Tek ve en büyük meziyetim bu sanırım.
Ders çalışamamak konusunda bir dunya markası olabilirim.
Evet iddialıyım.
kişiden kişiye degişen durum hırsla ve azimle alakası var aslında ama bana işlemiyor her konuda hırsın allahını azmin allahını yaparım ama ders konusuna gelince sıfır azim amk gaza geliyorum 5 dk sonra sönüyor 20 gün sonra programlama sınavım var ben daha basit bi program kodu bile yazamıyorum.
Kronik rahatsızlığımdır.