bugün

Bol beleş testlerdir.
Test geçerliği, güvenirliği var mı?
Yok.
Hammına kafaya göre test.
testin şuan ülkemiz durumlarında akepe ve zenginler dışında kimse depresyonda değilsin çıkamaz. ulan ülkede 3 günde bir patlama, çatışma olursa başka şehirlerde, başkanlık sistemi adı altında diktatörlüğü getirip vatanı satıyorlar ben nasıl geleceğe ümitli bakayım anasını satıyım.
sonuç:13

Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtiniz yoktur.
Yapmama gerek olmayan test. Amk böyle hayatın ulan sabah sabah neden mutlu uyanamıyoruz lan...
24 cikti orta duzeymis. 50 bile cikabilirdi benim icin suan gayet iyiyim.
Full çekeceğim testtir.

Not : editliycem.

Edit: sikerler

görsel
Gerçekten depresyonda olan insan bu teste bakacak mecal bulamaz,
Neyin testinden bahsediyorsunuz?
Kendimden beklemediğim sonuç. 10.
görsel
9 çıkmıştır. Evet o kadar iyimser bir insanım ki işte bu da bir hastalık ajajaj.
görsel
Eee iyi çıktı, inanayım mı..
(bkz: geçmekten geçme notu kaçtı hocağm)*
sorularin guzel fakat siklarin cok mantikli olmadigi test.

11 cikti, depresyonda degilmisim. zaten olmadigimi dusunuyordum. tesekkurler test.
SONUÇ: 6
Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtileriniz yoktur.
25 puan olarak orta düzey çıktım. Ulan depresyonu bile tam anlamıyla beceremiyorum.
sabahtan akşama bilgisayar başında tabi depresyona girer insan. çaresiz bir derde mi düştünüz hayrola.. kalkın bi dışarı çıkıp hava alın geçer.
13 çıktı. Depresyonda değilmişim.
depresyonun kapısında turnike mi var belirli kişiler girebiliyor, saçmalamayın.
genellikle psikiyatrist aaron beck'in testi uygulanır. iyi hissetmek Adli kitabin yazarı burns depresyon ölçeğini olusturmustur o da kullanılabilir.
şüphedeyseniz bir psikiyatriste danışın. beyin kimyanızın de durumda olduğunu ondan başkası söyleyemez.
Hafif depresyon...
bilemiyorum Altan bilemiyorum...
SONUÇ: 18

Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, hafif düzeyde depresyon belirtileri bulunmuştur. Sıkıntılarınızın ağırlaşmaması yönünden danışma almanız uygun olacaktır.

kesinlikle yanlış efenim. ben yüksek beklemekteydim, hafif düzeymiş.
SONUÇ: 6
Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtileriniz yoktur.

Bilmiyorum ne zaman 6 çıkmış.

Bugünkü ise 4.

Edit:13 ay önceki girimde 6 demişim.
Bileklerini dikine kesmelisin çıktı.
52 çıkan testtir.