bugün

insanın ruhsaL DURUMUNU tespit etmek için hazırlanmış test.

http://www.fvcpsikiyatri.com/depresyon-testi
en iyisini bu dalda uzman olan psikolog, psikiyatri bilecegi için internetteki bu tür şeyler sonuç vermez.
Allah'ın belamı verdiğini öğrendiğim test.

görsel
Orta düzeyde depresyon belirtilerimin olduğunu öğrendiğim testtir. Iyi yırtmışım.
--spoiler--
Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, orta düzeyde depresyon belirtileri bulunmuştur. Sıkıntılarınızın ağırlaşmaması yönünden danışma almanız uygun olacaktır.
--spoiler--

sonuç bu amk.
Sonuc: 0
sonuç :14 hafif belirti. sallamadim.
internet ortamında yapılan psikolojik test türlerinden biridir. Eğlenceden öteye gitmeyecek testlerdir. Ayrıca hafif depresyonum olduğu sonucu çıkmıştır.
Orta düzeyde depresyona girmişim. Lan Suriye sınırında askerlik yapıyorum. 2 aydır insan yüzü görmedim amk ne olacaktı.
orta düzey çıktı çok şükür ben yüksek çıkar sandıydım.
yüksek düzeyde depresifmişim, tedavi olun diyolar..

hadi beni güldürün biraz..
depresyon ölçer.

32 puanla orta düzey çıktı depresyonum.

sen bi' de beni antidepresansız gör.

hey yavrum hey!
10 aldığım olay. değilmişim.
-Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtileriniz yoktur. O zaman ajdar'dan şurup gibiyim şurup, turp gibiyim turp turp.
yüksek düzeydeymiş.
13 çıktı sakinim .
destek almam gerektiğini zaten biliyordum değişen birsey olmadı yine herşey bayat lahmacun gibi.
bundan 3 ay önceki halimde ne olduğumu merak ettiğim için o zamana göre yaptım. 40 çıktı.
ben 42 puan yapmıştım. sürekli intihar etmeyi düşünüyordum. hatta arkadaşlarımla sobhet ederken bile bi ara günde aralıksız 12 saat intihar etmeyi düşündüğüm olmuştu .doktor prozac verdi alp karaosmanoğluna gönderdi ve seroquel verdi . aradan sekiz dokuz ay geçti şu an seroquel 100 mg ve efexor 225 mg kullanıyorum. yeni toparlamaya başladım.
15 hafif düzeyde depresyon varmış yalan...ağır var iyi değilim...
1 yıl önce çözdüğüm bir test o zaman 2 çıkmıştı. Şimdi tekrar çözdüm 17 çıktı.

(bkz: sürekli depresyona giren ergen)
49 çıktı. Ben öleyim o zaman.
21 çıktı 79 puanı nerden kırdılar acaba.
arkadaşlar, beş çıktı. bildiğiniz 5(yazıyla beş). sanırım dünyanın en gamsız insanı benim. o beş puanı da muhtemelen aseksüalite durumu nedeniyle aldım. haydi o zaman eller havaya! tilililililili!!!
9 çıktı ama 9 hissetmiyorum. 30 dur o