bugün

aynştayn çıktım. nasıl oldu bende anlamadım.
ciddi alınmayacak olan testtir.
bu sitede ki depresyon testini yaptım sonuç 7 çıktı fakat gel gelelim aynı sayfada ki Obsessif - Kompulsif Belirti Testini yaptım orada sonuç 10 çıktı orta derece de bozukluk var diyor.ulan depresyonda olmayıp da takıntılı mıyım anlamadım ki her neyse bu testleri çok ciddiye almayın.:)
görsel
32 puan alarak profesyonel desteğe ihtiyacım olduğunu öğrendim.

ulan benim dertlerimin asıl kaynağı işsiz olmam. profesyonel destek almak benim işsizlik sorunuma çare bulacak mı? yoksa elimdeki iki kuruş parayı da ona verip depresyon puanım daha da mı artacak?
93.
Teşekkürler.
9*4 = 36 + 2 = 38
7*4 = 28
3*4 = 12 + 3 = 15
1+4+1 = 6

38+28+15+6 = 87

Evet 87.
2 puan çıkardığım testtir.

bu kadar paraya rağmen depresyona girmek mallık olurdu zaten. *
Yapmaya gerek görmediğim test. Bir buna bir de zeka testine gerek görmüyorum. Zekamdan ne kadar eminsem depresyonda olduğumdan da o kadar eminim zira.
52 çıkan testtir.
Bileklerini dikine kesmelisin çıktı.
SONUÇ: 6
Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtileriniz yoktur.

Bilmiyorum ne zaman 6 çıkmış.

Bugünkü ise 4.

Edit:13 ay önceki girimde 6 demişim.
SONUÇ: 18

Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, hafif düzeyde depresyon belirtileri bulunmuştur. Sıkıntılarınızın ağırlaşmaması yönünden danışma almanız uygun olacaktır.

kesinlikle yanlış efenim. ben yüksek beklemekteydim, hafif düzeymiş.
Hafif depresyon...
bilemiyorum Altan bilemiyorum...
şüphedeyseniz bir psikiyatriste danışın. beyin kimyanızın de durumda olduğunu ondan başkası söyleyemez.
genellikle psikiyatrist aaron beck'in testi uygulanır. iyi hissetmek Adli kitabin yazarı burns depresyon ölçeğini olusturmustur o da kullanılabilir.
depresyonun kapısında turnike mi var belirli kişiler girebiliyor, saçmalamayın.
13 çıktı. Depresyonda değilmişim.
sabahtan akşama bilgisayar başında tabi depresyona girer insan. çaresiz bir derde mi düştünüz hayrola.. kalkın bi dışarı çıkıp hava alın geçer.
25 puan olarak orta düzey çıktım. Ulan depresyonu bile tam anlamıyla beceremiyorum.
SONUÇ: 6
Ölçeğe verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, depresyon belirtileriniz yoktur.
sorularin guzel fakat siklarin cok mantikli olmadigi test.

11 cikti, depresyonda degilmisim. zaten olmadigimi dusunuyordum. tesekkurler test.
(bkz: geçmekten geçme notu kaçtı hocağm)*
görsel
Eee iyi çıktı, inanayım mı..
9 çıkmıştır. Evet o kadar iyimser bir insanım ki işte bu da bir hastalık ajajaj.