bugün

50 sine merdiven dayamış kadının jartiyer giymesidir, bunlar hep ajda nın bokları hep...
"Bak şimdi demet çok deli bir şey yapıcaz. tvde bir yerde gördüm süper oluyor. Şimdi sen bi giy şu xxl fileli çorabı, beline ve kollarına geçir..."
kim bu kadını giydirmedi diye de sorulabilecek hadisedir.
Jartiyer değil 40liralık ucuz, en adisinden, jartiyer görünüplü vücut çorabıdır.

işte hep genel kültür bunlar.
yakışmış mı bilinmez fakat, 58 entry girildi toplam.kadının kıyafeti bile hit, şarkıları neden bu kadar dinleniyor yeaa diye sormayın artık.
insanı Jartiyerden soğutan eylem.
haber değeri taşımaz.

bence siyah ince parlak külotlu çorap giymeliydi.
insan karısını bu şekilde tövbe estağfirullah.
sözlüğümüzün ne kadar abaza yuvası olduğunu gösterir. 2011 de yaşanmış şu olay nasıl 50 küsür entry alır di mi?
Kocam 5 vakit namaz kılıyor diye övünen şarkıcının gösterdiği yakışıksız davranış.
yakışmadı sana demet. sen ki ülkemizin güzide bir sanatçısı*; ve bir o kadar da iffet sahibi; lojistik dünyasının güler yüzlü patronu okan kurt'un eşisin! olmadı demet.
Bacaklarını jaaaaart diye ayırasım geldi.tiksiniyorum bu aptaldan.
hani bunun kocası çok kıskançtı?

dedirten olay.
Midem boş olmasaydı kusabilirdim. Aga bu nedir? Yanlışlıkla bbw, bbc, gay kategorilerine tıklayınca bu kadar kötü olmuyorum.
bunu giymesinden ziyade, arz talep meselesiyle onu o sahneye çıkartıp izleyenin aklına şaşarım ben..

ne demiş selahaddini eyyubi ;

bir nesli savaş yapmaksızın yıkmak istiyorsanız, çıplaklığı ve zinayı genç nesilde yayın.
Evli barklı kadına yakısmamıştır.
menapoza girdi galiba.
En adisinden 40 liralık vücut çorabıdır. madem vücut çorabı giyeceksin binlerce daha kaliteli görüntü verecek model var. ayıp yani.

biz Bunu beğenmediğimizden giyip manitamızla bile buluşmuyoruz demet. Sen sahneye çıkmışın afferin.

Aha bu da link.
http://ilan.bizde.com/mer...mlu-vucut-corabi-4601841/
güzel bir kadının jartiyer giymesi olup rahatsız edici olmayandır.
Jartiyere benzer bir şey giymiş amk.
O kadar da kötü durmamış bence. Bir şeyleri abartmaya bayılıyoruz milletcek.
(bkz: tövbest)
Okan kurt nerdesin? Hani cok kiskanctin, bu ne hal?
kocası yokmu lan bunun ? yeni çocuk doğurmadımı bu ? dedirten şarkıcımsı.
Magazin programlarinda kocasinin ne kadar kıskanç, nasıl bunaltıcı oldugunu anlatıp duran bir kadının düştüğü tezat.
(bkz: androjen duyarsızlık sendromu)
Ne biçim bi ülkeyiz la biz.. Doğusu başkaa batısı başkaa kuzeyi güneyi başka, insanları bambaşka..

Ablacım senin dünyalar tatlısı bi evladın var ne zorluklar çekerek dünyaya getirdin.. iyi de bir eşin var.. Seni çekebildiğine göre o da dünyalar tatlısı demek ki.. Bu ne hal yahu.. Yakışmaması ayrı facia, giyipte sahneye çıkman ayrı.. Lady gaga değilsiin, rihanna değilsin, rita ora değilsin, miley değilsin hele madonna hiç değilsin senin neyine böyle sahneye çıkmak... Burası türkiye burda yer mi ya? Bu ülke daha kürtajı falan tartışıyor, tecavüzcüsü katili iyi hal indirimi alıyor mahkemelerden.. Yapma gurban olayım..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar