bugün

tnt de başlayacakmış. yeni yılan hikayesi çakması.

o değil de dedektif nedir ya. hangi memlekette yaşıyor bu senarist arkadaş çok merak ettim.
herhangi bir jöle markası sponsor olabilir.
emre kızılırmak' a olan hayranlığımı iyice söndürecek dizi.
nedir bu mankenlerin vasat işlerde çalışma isteği?
gökhan keser
23 eylül'de TNT'de başlayacak olan yılan hikayesinin çakması.
burcu esmersoydan soğudugum dizi.
eski memolinin bölümlerini verseler bile daha iyi olacak programdır. 15 senede bir kendini tekrarlayan bir televizyon anlayışına sahibizdir. bir 7 sene sonra bez bebeğinde volume 2 si çıkması kaçınılmazdır. *

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
tnt bunun yerine eski bölümleri koysa daha fazla reyting alır eminim.şef , çaycı , rambo, sinan-belgin , erkan ağa bakın baş rolleri söylemedim bile.bunlar o diziyi izlettiren unsurlardı.
yenisini çekip bok etmesinler. eski bölümlerini yayınlasınlar kesmeden reyting rekoru kırar.
eskileri kopyala kopyala devam ediyoruz sırada ne var? aha da yazıyorum ruhsarı yapacaklar! (çok özlüyorum onu ama yenisini çekmesinler eskisini versinler).

edit: vejterham bey uyardı sağolsun daha önce yapmışlarmış. gene yaparlar ben bu rezillerden beklerim.
polis memoli oldu dedektif memoli.
(bkz: yanlızca iş arkadaşlarım bana dedektif memoli der)
burcu esmorsoy un performansı ve dizinin şekli merak konusu olmuştur.
çocukluk aşkım memoliyi bom bok etmiş dizidir. bu ne beeee! nerede mehmet ali alabora nerede bu herif. peh peh peh.
cok boş bi dizi gibi ah ah nerde o eski yılan hikayesi hayatımın dizisiydi.
4/c sınıfında ki oğuz'un bile twitter hesabının oldugunu bizlere göstermiş olan dizi.
(bkz: benim oğlumun niye flütü yok ulan)
burcu esmersoy'dan soğudum yeminlen.

edit : evlere şenlik bu dizi. diyaloğlar şahane, oyuncular şahane.
twitter'in viral reklamı yapılıyor sanki*.
dizinin en başında çocukları ölü olarak buldukları sahnedeki memoli rolünü oynayan arkadaşın yapmacıklığı diziden soğumama yetti, uzun soluklu olamaz diyorum.
dizide masumlar da ölüyor, durduramıyoruz.
1. bölümün an itibariyle arka arkaya gösterildiği dizi. ben mi yanlış görüyorum, birisi düzeltsin. 1. bölüm yayınlandı, hemen arkasından yine 1. bölüm yayınlanıyor. tnt den açıklama bekliyoruz.
her güzelliğin bokunu çıkarma üstadı tayfun güneyer in yeni marifteti. bir şeyi de tadında bıraksak olmuyor mu arkadaş?
yılan hikayesi gibi bir dizinin tırnağı olamayacak dizi midir, skeç midir bilemedim. bunu izledikten sonra bu piyasada çok rahat senaryo yazarlığı yapabilirim. çünkü bu kadar berbat bir senaryo görmedim. memoliyi oynayan arkadaş, memoli olacam diye aşırı kasmış, cem tam bir facia, kabız bir insanı canlandırıyor sanki. belgin abla'dan soğudum resmen. kemal komser tam facia. kısaca olmamış bir dizi yakında yayından kalkar. sırf şuan bu yaşadıklarımı unutmak için gidip, yılan hikayesinden birkaç bölüm izleyeceğim.
burcu esmersoy un para sıkıntısı çekmeye başladığını düşündürten dizi.
çok boktan bi dizi millet. emin olun burdan herhangi biri daha iyisini çeker.
* * eski dizileri rafında bıraksak, ruhları özgür kalsa, hep sevilen halleriyle hatırlasak her şey daha güzel olmaz mıydı ama?
sırf burcu esmersoyun mavi gözleri hatırına 1 bilemedin 2 bölüm katlanılabilecek bir dizi. onun fazlası yok. olamaz da. hem tnt bizim tv sıralamasında çok sapa yerde aga.
onu ararken dizi bile bitebilir.

pardon burcu ama yapacak bir şey yok.
o gözlerle daha iyisini yapabilirdin.
ağızlarına sıçtıklarım, yazmayım yazmayım diyorum ama içimdeki şeytan sürttürüyor bir yandan. ulan dizi geçmişte denenmiş ve başarısız olmuş bir dizinin tekrarı işte... bu kadar çene yormaya ne hacet! ben memolinin o yiğit buluttan fazla jöle tükettiği, meltem cumbul'un kaşar köylü kızını iğreti oynadığı, emre kınay'ın oturmamış oyunculuğu ve burnunun içinden fışkıran bıyıklarıyla oyunculuk anlamında insanlık suçu işlediği boktan yılan hikayesi yıllarını da çok iyi biliyorum. 3'e yeni geçmiş değildim çok şükür o zaman da. resmen kör öldü sırma saçlı oldu amınakoyiyim! bi siktirin gidin lan! yok çocukluğumun dizisini mahvetmişler, yok burcu, yok memedali malavura'nın yakışıklılığı... bilmem bok püsür kıl yün tüy törpü... yılan hikayesi de boktu hem de köpek boku gibi kıllıydı, bu da kuru bok işte. aynı bokun feci halde kurumuşu, gübre de olmaz yani. siktir git şimdi!
ben size çekmeyin demiyorum yine çekin ama hobi olarak denilesi dizidir.