saçların yapısından ya da kişinin özensizliğinden ya da her ikisinin birleşiminden * oluşan saç stilidir. aslında stil değildir, doğal hÂlidir.

saçlarımı jöleyle ya da başka yollarla kalıp hÂline getirmektense tercih ettiğim saç şeklidir. ömer çelakıl'a dönmemek için aşırıya kaçılmaması tavsiye edilir.
Dağınık saç doğaldır. hem jölede zararlıdır. ben şahsen insanın en çok doğal halini severim, sabah yeni uyanmış gözü çapaklı ağzında salya uyku sersemi.
seksidir.
http://www.imdb.com/media/rm2444987904/nm1500155
dükkanların girişlerindeki havalandırmalar sayesinde hem girerken hemde çıkarken maruz kaldığım olaydır. girerken o tazyikli havadan ötürü saçlar bozulur, içerde düzeltirim. dükkandan çıkarken yine tazyikli hava ve saçlar berbat.
(bkz: bırak dağınık kalsın)
insanın en doğal halidir genellikle dağınık saçla herkes kendinden nefret eder ama karşı taraf bunu sempatik olarak görür.
robert pattinson yapınca çok hoş olurken , ben yapınca olm bu ne hal lan saçlarını nasıl yapmışsın diyen insanlar görüyorum. gerçi erkekler böyle diyor.
kızlar mı ?
onlar hiç bişiy demiyor amk , evet.
bazen de yakışıyor lan kendimi ezdirmem bu konuda. ehehe.
Banyoda taranmis ve iki gunduz boyunca dalgali, karisik ve daginik kullanilan saclardir.
görsel
çok hoştur ama ceremesi çoktur.
ta 5 gün önce sahip olduğum saç. artık baskıya dayanamayıp bu ne dağınıklık diyenlere inat kestirdim ve şimdi pişmanım lan. kestikten sonra ise niye kestirdin diyen tüm arkadaşlar hepinizi öpüyorum.**
insanına göre yakışan saçtır.misal benim saçım kurudukta sonra harry potter'daki şişman uzun saçlı adama döner * ama mutlu muyum elbette ki hayır.
bazı erkeklerinin çok sevdiği saç tipi. misal çok severim bu saç tipini, iyi de gidiyor hani.
bazılarına yakışan saç türüdür.
Yataktan kalkmış saçlar.
sacimin her zamanki seklidir. Daginik sac iyidir iyi.
poyrazda yarinin yüzünde oynaşan saç.
en sevdiğim saç tipi olmakla beraber genellikle peder bey tarafından protestoya maruz kalmaktadır.
doğal bir görünüme sebep olan en güzel saç modeli.
Umursamaz ve seksidir.
ev seksisidir.

saka bi yana iyidir guzeldir.
dün yolumuzun ayrıldığı saç modelidir dalgalı ve uzunsa tadından yenmez.
en sevdiğim saç türü.

kızlar tarafından beğeniliyor mu yoksa bakımsız mı bulunuyor bir türlü kestiremedim.
Sevmem.
Bazı insanlara yakışıyor.