bugün

etrafında söylenenleri takmayıp, dansın çekiciliğine kapılmış erkektir. ya da tam tersi kız tavlama aracı olarak dansı kullanan erkektir.

her ne şekilde olursa olsun unutulmamalıdır ki dans eden erkek büyüleyici görünür.
Popüler olan erkektir, muhtemelen yakışıklıdır, etrafında kız boldur, abaza erkekler tarafından eleştirilse bunlara kulak tıkamalı ve işine devam etmelidir. Çünkü o kadar hatun başka yerde bulunmaz.
Güzel dans etmesi durumunda bütün kızların hayranlığını kazanacak olan erkektir.
Örnek vermek gerekirse "ben". Müthiş bir hayran kitlesi oluyor.
sevgili zoruyla gitmekte olan erkekse zevk almaya bakması gereken erkektir. nitekim sevdiği kızla zaman geçirmek gibi zevkli başka bi şey de yoktur, hele konu * danssa.
sosyalleşerek kız bulmayı hedefleyen erkektir.
istisnalar da vardır elbet ama çoğu ortam için gidiyordur.

gitmesin mi? gitsin ama hayvanlaşmasın.
tek bi açıklaması var aranıyordur.
Kendine bir şeyler katmak isteyen erkektir.
ılıqdır. milli takımı tutar. ilkokulda millet çift kale maç yaparken o kızlarla veleybol oynar.
sünnet düğününde bile oynayamayan birisi olarak tek açıklayabileceğim durum yokluktan gidiyordur. belki bir karşı cinse böyle temas ederim, hele memeleri değerse ouuu geceye malzeme çıktı falan.
kadın arıyordur. bel, boyun, kalça ve memeye çok yakındır. hadi aslanım, vur kırbacı.
sevgilisini tango kursuna yalnız göndermek istemediği için bu büyük fedakarlığa kalkışmış erkektir..
kendi isteğiyle gidiyorsa, ince bir ruha sahiptir diyebiliriz. özellikle eşli danslarda destekliyoruz. çok yakışıyor çunkü.
kendi isteğiyle gidiyorsa kesinlikle ılıqdır. iki entrydir bahsediyorum. bakın o adam çocukken çeşmeden su içmemiştir hazır su içmiştir. hayır gelmez.
sosyalleşmek istiyordur.
karı kız ayarlamak için gider çoğu. iyi ekmek çıkar buralardan.
kız ayarlamak için gider ama 1.55'lik ayşeleri görünce kursu yarıda bırakır.
Ne biliyim biraz şey sanki.
Hep istedim ama hiç gidemedim.
Dans eden kadınında erkeğinde ruhuda vücududa estetiktır.
ilk fırsatta aralarına katılacağımdır efendim.
Burada yok ılıktır, yok kız düşürmeye gidiyordur vs. yorumlarda bulunulmuş.
Çok güzel bir laf vardır, "kişi kendinden bilir işi". senin aklın hep uçkurunda olduğu için, dans etmeyi, dans kurslarını seks partneri bulunacak bir yer olarak görürsün, buralara giden kızlar senin gözünde aranıyordur erkeklerde abazandır.
Dans kursuna giden, dans etmeyi öğrenmek isteyen birey olamaz mı? Kendine bir şeyler katmak, bir hobi edinmek istiyor olamaz mı kişi? Değiştirin dostum bu kafanızı. Her şeyi cinselliğe bağlamayı bırakın, kafaları değiştirin hayata uçkurunuzdan ya da kadınların bacak arasından bakmaktan vazgeçin.

Ha ben bunları dedim siz hemen dediklerimi yapacak mısınız? Tabi ki hayır.
Epeydir yapmıyordum; vurduyordur.
hayatımda hiç dans etmemiştim düğünler dahil. dans etmeyi hep utanılacak bir şey olarak gördüm. sosyal fobide vardı. bunun bana faydası olacağını düşünmüştüm. kursla whatsapp üzerinden iletişim kurmuştuk. sonra aradılar başlıyor diye önce ben gelemeyeceğim işim var deyip kapattım sonra tekrar aradım. ayaklarım ite ite gittim. girişinde lan ne işim var tango kursunda siktir et "ibnemisin" git evine yat dediysem de titreye titreye çıktım asansörden.

neyse girdim "robot" bey hoşgeldiniz dedi bi hanfendi. * tango hocası geldi sarıldı falan. bir rahatladım böyle sebepsiz.

dans salonuna geçtik baktım çiftlerde var teklerde var. hocada biraz ağdalı konuşuyor dedim herhalde hocayla eşleşeceğim *

neyse hoca dedi ki: tecrübeliler tecrübesizlerle eşlesşin başlayalım. neyse kızın biri 3-4 aydır geliyormuş eşleştik güzel temel hareketleri öğreniyoruz. dans ediyoruz hoca benle ilgileniyor falan. dans ederken sohbet ediyoruz. ulan açılıyorum diyorum kendi kendime. kimsenin başka bi niyetle yaklaştığı yok.

neyse kurs o gün bitti.

1 hafta boyunca gelecek dersi bekledim iş yaparken bir rahatlama geldi. ikinci hafta tam saatinde gittim iş çıkışı yeni kişiler gelmiş. hoca dedi hadi beyler siz atın adımı seçin kızları. neyse yeni hareketler falan filan. bazen ayağına basıyorum partnerimin bazen diğer dans eden çiftlerle çarpışıyoruz. ama eğleniyorum.

3. hafta biraz erken gittim. baktım herkes kaynaşıyor. minoga mı milonga mı ondan bahsediyor. pratik dersleri oluyormuş falan filan. 3. hafta da herkes birbiriyle dans edecek dedi hoca. partnerimi bırakıyorum diğeriyle dans ediyorum. eğer beğenmediysem sıradakini kıvrak bi numarayla öbürüne geçiyorum:) iyice kaşarlandım artık.

her şeyin koptuğu 4. ve son haftama geldik.

yarım saat erken geldim gene.

tüm tango kursiyerleri 3-4 masayı birleştirip toplanmış.

her neyse yanıma iki adet kezban bile demek istemiyorum. kız geldi.

-merhaba sen niye tangoya geliyorsun ki?
+ yani hep dans etmeyi utanılacak bir şey olarak gördüm. sosyal ortam da var. tangonun da kişiye edinim kazandıracağını düşündüğüm için.

- sonrasında kızlar haaa tabi tabi diyerek öküz gibi kahkaha atmaya başladılar.

lan bir bozuldum o kursun kapısındaki ilk günüme döndüm kıpkırmızı oldum kitlendim.

haa haftanın 1 günü işimden zamanımdan feragat edip size sürtünmeye gelcem amk.

haa bu arada kursun en tipsiz en kasiyer iki kızı ha.

sonrasında çıktım kurstan herkesi sildim ve engelledim.

ama içimde kaldı o iki kezbana siz ne için geliyorsunuz erkek bulmak için değil sanki hahahahahah abazalar diyemediğim için...

özet: gençler kimseyi sallamadan gidin aktivitelere katılın. bırakın ne gözle bakarsa baksınlar. bir zaman sonra zevk alırsınız. bu tarz tiplerle karşılaşırsanız da sen de gelmişsin demek ki erkek düşürmeye geldin deyin. dalga geçen diğer erkeklere de bakmayın onlar da taşşak peşindeler.)))
amacı karı kız düşürmektir.
eğer benim gibi harmandalı zeybeği kursuna gitmişse adamdır.

salsa bachata falansa vurdurma olasılığı yüksektir.