bugün

Lanet olası 3. Sezonun hala yayınlanmadığı starz adlı kanalın dizisi.
Sol frame de görünce aha bu sefer kesin geliyo diye sevindigim, gelmeyen sevgili gibi trip atan dizi.
Yazın sonunda yayınlanması (eylül, ekim gibi) kararlaştırılmış dizi.
hala başlamaması üzerine yetkili abilere "nerede kaldınız aq çocukları" mektup yollayacağım dizi. yeter ulan!
1.5 yıl oldu hala 3.sezon bekliyoruz.Diziyi unuttuk amına koyim.Birde eylülde çıkıp iptal ettik derlerse yüzyılın trollemesi olur yemin ederim.
sonbahar'da başlayacak denilen dizi. kasım'da gizem başkadır.
yeni sezon cikana kadar uplamayin lan basligini dizisi.

şahsi algilamayin, insan heyecanlaniyor azizim.*
sağolsunlar erteleye erteleye 2.sezonda ne izlediğimi unutturdular.
3. sezonunun sonbaharda başlayacağını öğrendiğimde güçlü kalamadığım dizidir.
Time is river bre bismillah diyerek başladığım,harika olduğunu düşündüğüm dizi.
Ay aman başlamasın da isterse... ekime kadar.
Diziyi çok beğendiğim için hayatını öğrendiğim ve çok zeki olduğunu fark ettiğim insan olan da vincinin fazla belirli olmayan hayatı üzerine yazılmış olan dizidir.
Şöyle bir afişe rastladığım dizi.

görsel
aylardır başlamayı planlayıp eşşşşşşşekkkkk gibi çalıştığım için bir türlü fırsat bulamadığım dizidir...
final sezonu olacağını öğrendiğimde başımdan aşağı kaynar suların döküldüğü dizi. ah riley.
ele kağıt kalem aldırtan dizidir. bir anda teknik resim, anatomi tarzı çizimlere giriştirip sonra da bizi vasatlığımızla yüzyüze getirerek diziyi izlemekle bırakır. evet.
böyle bir dizi yok efenim. da vinci 'ye olan hayranlığım her seferinde biraz daha artıyor dediğim dizi.
zamanında sarayıma gelmek isteyince siktiri bastım, mimar sinanı tercih ettim.
hala bekliyorum bu diziyi (bkz: ne zaman geleceksin vefasız).
sol fireymde görünce başladı sandığım dizi.

final sezonudur ve her bölümü film tadında olacaktır.
3. sezondan sonra kaybolan dizi.
Bak sol framede görünce az kaldı kalbime iniyordu "yoksa yoksa başladı mı" dedim. Hüzünlendirdiniz beni. Sanatçı insan özledik senide floransayıda. Söz bir kez daha gidersem medicilerin müzesine sırf senin için gideceğim.
Mundar edilmiştir. bi Ağız tadıyla izletmediniz şu diziyi. riario, bebeğim.

Hayır, ağlamayacağım.
lk sezonda davinci'yi oynayan arkadaşa (bkz: tom riley) ergen saç modeli yüzünden bir türlü alışamamıştım. ikinci sezonda düzelttiler neyse ki.
bugün yeni bölüm gelecek. imdb de bölüme 9.0 verilmiş şimdilik.

ızdırabını sikeyim gel.