bugün

entry'ler (102)

lens takmak

lensimi 23 nisanda taktim gozume.O gundur sadece 1 kez cikardim oda 1 saatligine galiba.insallah gozume yapismamistir.

the lord of the rings

torrentten 196 gblik versiyonunu indirmeye başladıgım seridir.Kaç kere izledim hatirlamiyorum ancak çok heyecanliyim.Sanki ilk kez izleyeceğim.Bir an once insede izlesem.

bu akşam ülkede ne olduğunu bilmiyorum

2 saat dizi izleyelim dedik kiyamet kopmus vay anasini sayin seyirciler.Link,ss varsa alirim vir dal.Neler olmus acaba ?

robben in torunoğulları nı evinde misafir etmesi

akil var mantik var aziz robbeni besiktasa birakir mi?Reklamda ismini kullandigi robbeni.Kulubu iflasa surukler yine de birakmaz başka takima.

migros

içki fiyatlarini bilen bilgilendirebilir mi acaba?Tekelle ayni fiyat mi yoksa ucuz mu ?arkadasim daha ucuz diyor ama ihtimal vermiyorum ben buna.

vefat eden sanatçıları dinlemek

zeki müren.

atatürk ün 5816 ile korunmasındaki mantık hatası

Ataturk islama karsi olsa ve yoketmek istese emin ol bircok defa yapardi bunu.islama karsi olsa halkin anlamasi icin Kurani turkceye cevirmezdi.Ayrica Ataturku koruma kanununu biz degil sizin taptiginiz A.Menderes cikardi.Kanun gunumuzde hicbir seye yaramiyor.Zaten Ataturk'un kanunla korunmaya ihtiyaci yoktur.istediginizi yapsanizda Ataturku bu Turk tarihinden silemeyeceksiniz

braga maçını izlerken bi an heycanlanan fenerli

suan hayal dunyasimizda ananin yanindayiz orospu cocugu trol.

fb taraftarının gündemi ajite etmesi

siktir git amina kodugumun trolu.

pc vs ps

Pcde iyi grafik alabilmek icin en az 2500 tl odememiz gerektiginden ps'in alacagi versus.

yurt interneti

Kullndigim en hizli internettir kendileri.Teoride 74 mb/sn pratikte simdilik 20mb/sn gordugum icin sorun yok.

sağ beki gökhan gönül olan sözde büyük takım

bunu diyen adamin tuttugu takimin sag beki SABRi.

netten film indirip kaçak elektriğe kızan ergen

ulan serefsiz sen kacak kullandikca devlet o parayi batidakide serefli ailelerden tahsil ediyor ama malesef hollywood korsan indirilirdigi icin bluray fiyatlarini yukseltmiyor.Hadi sen git #cizreicinsesver

yurtiçi kargo

500 metre otedeki teslimatlari yapan ancak 1 saat icinde benim teslimatimi yapamayan Turkiyenin acik ve net en kotu firmasi.Ulan bilsem ben iner alirdim kargoyu amina koyim.Bu ne rezalettir.saat 9da kargo subeye geldi el insaf saat olmus 19.Bir cok firmayla calistim ancak en kotusu hep yurtici oldu.Tez zamanda iflas etmeleri dilegiyle.

yavru kedileri annesinden ayırıp atmak

tamamiyla orospu cocuklugu.Ulan serefsiz diyelim kedi cok sokakta.Pic kurusu o zaman bekle sutten kesilsin oyle uzaklastir sokaktan veya cok olsun ne zarari var sana.Mama alipta veriyorsunda maddi yukumu var.bir kap su mu koyuyorsun hayvanlara.Birak ailesiyle yasasin hayvan.Ayirdinda noldu.Yavrular oluyor anneside deli gibi yavrularini ariyor.Yazik degil mi ikisinede.Ne zarari var sana onlarin.Guya muslumansiniz.Allah hepinizin belasini versin.Hayvanlara eziyet edenlerin tez zamanda belasini bulmasi umuduyla

kemal sunal ın şişirilmiş bir komedyen olması

keske o balonu baban taksaydi da bunu tartismasaydik.

hannibal dizisini indirebileceğim site

en iyisi torrentir.

atatürk ve rakı masası

biri tayyiple gulun resmini atsin usteki yobaza.

da vinci s demons

1.5 yıl oldu hala 3.sezon bekliyoruz.Diziyi unuttuk amına koyim.Birde eylülde çıkıp iptal ettik derlerse yüzyılın trollemesi olur yemin ederim.

hannibal

Dracula-Constantine-Hannibal.Açık ve net:AMINA KOYAYIM NBC.