bugün

artık kafa koparanlı nicklerden sıkıldım. ad soyadlı kombin yaptım. size bir kıyak daha yapayım .facebook ve instağram hesaplarımıda ad soyadımı yazarak görebilirsiniz. çünkü türkiye de bu ismı taşıyan tek kişi benim.
bir bu bir erecto, gömlek değiştirir gibi nick değiştiriyorlar amk.
emmi sürekli nick değiştirmek dinen caiz değil yalnız, bunla ilgili bir dünya hadis var bilmiyorsan öğren...

varank'ı anladık da "d" nedir? karadenizli olduğun düşünülürse olsa olsa "dursun" olmalı.
görsel
Dolma gömmekle meşgul yazar.
Bende şeker,kolesterol yok. Çalışıyorum,doğal besleniyorum,içkki sigara içmiyorum. Sadece hipertansiyonun var. Oda kontrol altında.
görsel
Köyümden bir kare.
akkoyyun yazarımsı.
Koyun falan değilim. Koç ve boğa cinsindenim. ispat etmeye de hazırım.
Laiklik dinsizlik mıdır diye sormuşsun ben açıklamasını yaptım sende soruları cevapla lütfen.

’laiklik dediğin şey: "din ve devlet işleri birbirlerinden ayrılması."

yani laiklik dediğin şey aslında dinsizlik gibi bir şeydir.

ibadethaneler vardır ama sadece dini görevlerini yapmak için vardır. devlet işlerine el atmak için değil hele okullarda görev almak hiç değil.

ki ayrıca dinsizlik size neden bu kadar batıyor onu da anlamış değilim. ek olarak şunu da sorayım:

1. çocukların dini olur mu?
2. insanların istediği dini seçme hakları ya da dinleri reddetme hakkı size neden bu kadar batıyor?

(bkz: d varank) cevaplamazsan nick altına yazacağım bunları ama bence bir müslüman olarak bize bu soruların cevabını vermen uygun olur. tebliğ edersin sende...

hadi cevapları bekliyorum, yahudi bir tarih öğretmeni olarak.’
bunlar roma lejyondan kalanlar ,kalkmış viking'im diyor .
tipik galyalı özelliklere sahip.
mö.50-40 arası galya roma hakimiyetine girip Vercingetorix rezil olunca ,galyalılar roma lejyonlarına alındılar.. of-tonya -gümüşhane olan bölgede kıyı karakolu dahil suriye ve galya lejyonları konuşlandırıldı ,merkezi konumdur ,of bu yüzden yüz yıllarca hep ticaret merkezi olmuştur sonrası.
sonrası bu lejyonerlerin çoğu bölgede kaldılar , kalanlar bunlar.

galyalıları fransa'da da kimse sevmez ,palavracı,atmasyoncu acayip çıkarcı paracı tiplerdir. hep atar tutarlar.

sezar galyalıları hoplatmıştır .o çok övdükleri şef Vercingetorix'i oyuncak etmiştir.

sezar'ı sezar yapan en büyük asker unvanını verende galya kale savaşıdır.

aynı bizim atmasyoncular gibi 82 şurası 92 burası ,galyalı da aynıdır.
tip tip insanlar. tabi yerli halk ile evlenmişler karışıp kalmışlar.
vikinglerin gelmesi 1000 yıl sonradır ,orata karadeniz'den inmişler bağdat'a .
nehirler vasıtası ile.
bunlar mustafa'yı yanyana koyun aynı asterix- hopdediks..

ilk dincilerdir avrupa'da druidler ,sezar kese kese bitiremedi bunları asker yaptı..
Cevabını verdim siyonist öğretmen.
görsel
Hamsi şenliğindeyiz.
görsel
Ne yedik ama.
Dedem kafa koparmayı bırakmış anlaşılan. Afiyet olsun.
TOGG iLE Mi GiTTi ACABA BEDAVA HAMSi YEMEĞE.
görsel
Maç öncesi balık ekmek gömen yazar.
görsel
4 ayda bir kan vererek vatandaşlık görevini yerine getiren,kızılay teşekkür madalyası olan,0 rh - kan sahibi yuzır.
Ortamlarda Başta Kudüs ve Gazze olmak üzere, tüm Filistin, dünyanın şarkında garbında, cenubunda şimalinde
zulüm ve işkenceye maruz bırakılarak topraklarını terke mecbur edilen tüm müslümanlara kurtuluş ve hürriyet,
onlara zulmeden tüm hainlere, başta ABD, Batı dünyası ve kullandıkları maşaları olan YAHUDi ve SiYONiZM belası olmak üzere yer yüzünün tüm zalimlerini, R A B B i M ; K A H H A R ismi şerifi hürmetine kahr u perişan eylesin dersin kim bilecek amk

görsel
--spoiler--

sol zihniyet sırtlan zihniyeti. dün övdüklerini bugün göt kısmından yemeye başlarlar.

--spoiler--

dayım selam. diğer elemana sordum ama sana da sorayım ki hak kalmasın. şu yazdığına binaen;

ahmet davutoğlu,
ali babacan,
idris naim şahin,

hakkında bir akp li olarak övgülerini alabilir miyiz zahmet olmazsa?
diğer eleman sana bir soru sordu ama kıvırdığın için cevaplamadın, sen önce sadullah ergin'i bir öv sonra dedem yukarıdakileri över bir ara.
görsel
Ameliyata gidiyorum. Hak ve hukuklarınızı helal edin.
geçmiş olsun dayı, güle güle git, güle güle gel.
Allah şifalar versin.
geçmiş olsun dedem, sağlıkla çıkarsın inşallah.
Allah şifa versin dede. Geçmiş olsun.
görsel