bugün

hırsına ve kıskançlığına yenik düşmüş arkadaştır.

ulan arkadaşım hadi sen milli başarı duygusunu bir kenara çoktan siktir edip koymuşsun onu bir kenara bıraktık, bir kere oynanan ligde kim alırsa alsın alınacak her puan ülke puanına fayda katacak yani yarın belki de senin önünü açacak, eleme oynamayacaksın falan filan, öküz değilsen bari bunun hatırına destekle orada oynayan türk takımını.

not: beşiktaşlı'yım bu arada, karadenizle de hiç ilgim yok, ve şu yaşıma kadar hiçbir avrupa kupası maçında, hiçbir türk takımını gönülden desteklememişliğim istisnasız olmamıştır.
her duygunun bokunu çıkaran bir milletin gelecek nesillere mirasıdır.
http://4.bp.blogspot.com/...fb-chelsea%255B3%255D.jpg
http://4.bp.blogspot.com/...1600/chelseadestekbjk.jpg
kaç yıl önce beyaz şova katılan gs bjk fb amigolarına sorulan soru: avrupa'da birbirinizi destekler misiniz?

3 amigoda cevap: hayır.

bu kadardır.
anne tarafından rus olabilir * **.
edit: rus bir halk ismidir, eksileyen ibneler kendilerini deşifre etmiş olacak ki rusla vajinayı özdeşleştirmişler. tekrar yazıyorum rus penisli ya da vajinalı olabilen bir halkın ismidir, tamam mı evladım.
(bkz: buyrun benim)
fenerbahçe'nin elinden şampiyonluğu almak için uefa'ya ülkesini şikayet edenleri, uefa'nın men kararından sonra bir taraflarına kına yakanları, platini'nin avukatlığına soyunanları, rakip takımı böyle bir yıkım yaşarken sokaklara dökülüp zafer çığlıkları unutmayan fenerbahçelidir.

artık kendisi için bir tek kendi takımı ve milli takımı vardır, gerisinin canı cehennemedir.
(bkz: trabzonspor)
en azından rus taraftarıdır bazıları gibi yunanlı olmamıştır, şükür ki...
fenerbahçe yabancı takıma yenildiği zaman sevinenlerden farklı olmayan durumdur.

sizi anlamıyorum. anlamak da istemiyorum da. beşiktaş galatasaray trabzonspor yabancı takımla maç yaparken fenerbahçeliler desteklemiyor niye desteklemiyor şundan desteklemiyor bundan desteklemiyor diye ötüyorsunuz.

ulan soruyorum size? hanginiz Fenerbahçenin yabancı maçlarında Fenerbahçeyi desteklediniz de, yenildiğiniz zaman utanmadan Fenerbahçeye çamur atıyorsunuz? burada eski başlıkları karıştıralım mı?

kaybettiğiniz aman teselliniz Fenerbahçe desteklemiyor diye Fenerbahçeye sataşmak, kazandığınız zaman fenerbahçe desteklemedi diye fenerbahçeye sataşmak.

başka işiniz gücünüz yok mu? bugün burada fenerbahçeliler konuşuyorsa diğer zamanlarda fenerbahçelilere sataşdığınız için konuşuyoruz. yoksa sikimizde değil trabzonun kiminle ne bok yediği.
soyunda bi rus tohumluğu bulunmaktadır. (bkz: )fenerbahçe.
iddaa'da handikaplı cska'ya oynadığı için olabilir. lakin iddaa'ya duygusallığı karıştırdın mı sıçarsın.
(bkz: avrupa da türk takımının rakibini destekleyen ibne)

hadi tamam hoşlanmazsın trabzonspordan da, cska şak şakçılığı ne amk.
fenerbahçelidir.
edit:fenerbahçeliler rahatsız ayy kıyamam
trabzon yenilince biz de yenilmiş sayıldık.*
faşistliği futbola da bulaştıranların karşı çıktığı insandır. sana mı soracak lan sikik?
beşiktaş stoke city maçında beşiktaş yenildi diye sevinen trabzonspor'luları gören Türktür. kıssasa kıssas.
zamanında chelsea, sevilla, real madrid, arsenal yenilince üzülen türkün ta kendisidir.
Fenerbahçe yabancı takıma yenildi diye sevinenlerin türk olmadığını ispatlayan söylemdir.
ben fenerbahceliyim.
Türkiye bundan 2-3 yıl önce bir turnuvaya ev sahipliği yapmak için basvurmuş hatta finale kalmıştı. finale diğer kalan da bu fransaydı. onlarda bu turnuva yapılmış bizde hiç yapılmamıştı. büyük ihtimal turnuva bize gelecekti ancak bir oyla kaybettik. niye? bu platini orada fransayı seçtirtti bir şekilde üyelere. o zamanlar herkes platini'ye sövüyordu. şimdi adaletin yılmaz savunucusu ilan edildi. adam gibi adam yorumları yapılıyor.
Paok ile bir yunan takımıyla eşleştik. çarşı-paok kardeş oldu. gitti yunanlıyla kardeş oldu sırf fenerbahçe'yi yensin, elesin diye. chelsea tutuldu sonra, havaalanlarında karşılandı.
bense bu yüzden bir Türk takımı avrupa'da maç yaparken ne o takımı ne gs bjk ts tuttum. ne olursa olsundu benim için.
sadece geçenki israil takımıyla bjk maçında bjk'yı tuttum. sevindik gavurlara fark atınca. ama o da ne? çarşı bu seferde bizim başkana küfür ediyor. bu nasıl bir akılsızlık arkadaş... sorarım size! ne güzel tam birlik olmuşuz bu küfürler niye?
işte ben bu yüzden fenerbahçe'den başkasını avrupada desteklemem. yenildilerse eğer hiç de üzülmem, kimse kusura bakmasın...
iddaa oynamış ve iddadaki çıkarları için trabzonun yenilmesini isteyen kişidir. trabzon yenildi diye para kazanmaktansa oynamam kazanmam daha iyi.
hamsiler bizim yeiçerilerimiz değildir avrupaya da sefer mefer düzenlemediler. 3 büyük avrupayla zaten her sene maç yapıyor onlar alılkın trabzon da zamanla avrupada oynamaya alışır. hem trabzon koca lig boyunca dost ve müttefiklik mi yapmış da avrupada desteklenecek yok yaa. bir de herkes yazmış fenerbahçelidir. tabi sadece fenerliler kıl zaten. bir galatasaylının veyahut beşiktaşlının gıcık olma şansı yok. gururla söylüyorum bir fenerbahçeliyim beşiktaş ve galatasaray yenilse sevinmem ama trabzona ne yalan söyleyelim burnuma hamsi tava kokuları geldi.
Türkiye'nin 3/4 ü mazlum edebiyatına başlamış. milli maçta Emre'yi Volkan'ı yuhlarken neredeydi milli duygularınız?
rus kökenli bir fenerlidir.
büyük olasılıkla fenerli, kendini sürekli doğru kabul eden, sağlıklı düşünemeyen bir tohum israfıdır.
ne ekersen onu biçersin.. fenerbahçe hakkında sürekli nefret kusan (basını olsun, taraftarı olsun, yönetimi olsun) bir takımı, fenerbahçe taraftarının desteklemesi abes olurdu.