bugün

Memlekette hobi olarak düğüne gidiliyor resmen. Şu Pandemi ortamında 3 5 çeyrek altın gelecek diye halen düğün yapanlara müstahak böyle vakalar. Bu gerzekler yüzünden biz de risk altına giriyoruz ona üzülüyorum.
ne düğün meraklısı çıktık arkadaş. cuma akşam yasak başlayacak diye cumartesi olan düğünü erkene çeken gördüm.
düğünlerin yapılmasını savunan biri olarak, bakınız bu bir şerefsizliktir.
Hahaha hahahaha bu moruk olduğu için elini ayağını öpmüşlerdir düğünlerde.
Giderayak sevdiklerini de yanına almak isteyen 80 yaşındaki hasta teyzemizin işi.
Corona kuryesi olmuş teyze.
Olum düğün yapmasanız ölüyor musunuz aq kız bi yere mi kaçıyor nedir. Altın hazır artmışken krizi fırsata çevirelim diyen bile vardır bizim memlekette aq.
(bkz: x kuşağı) tarafından yapılmıştır. *
Hazır gitmişken tek gitmeyeyim demiştir.
"Gökyüzünde düğün var deseler, kadınlar merdiven kurmaya kalkar" demişler. Covid-19 mı takar bunlar..
(bkz: anlayamazsınız)
Sonra vaka niye artıyor.
Son günlerini sevdikleriyle beraber geçirmek istemiş.
''ben ölmeye çoktan karar verdim, yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum.'' demeçlerini de vermiiş teyzedir.
Şaşırtmamıştır.. bakın bu teyze ölmez öldürür.
teyze sen cidden hastasın ama kafadan falan ne demek bu ya kim çıkartmış evden acaba.
Bu zamanda üç beş altın gelecek diye düğün yapanların aklına... atlayayım.

Adetleriniz, gelenekleriniz batsın. 1 sene geç düğün yapsanız ölürsünüz zaten.
Yahu 80 yaşındasın 72 saatte 5 düğün geziyorsun. Senin azmini sikeyim teyze. Umarım tez zamanda gidersin de devlete millete daha fazla yük olmazsın.
Amk cahilleri. 7 aydır evdeyim. Dışarı çıkınca maskeler dezenfektanlar ciğerlerimiz soldu ailecek. Alt kat komşumuz düğüne gitmiş. Bütün bina karantinadayız. Eğitilemezler, eğitilemezsiniz. Yazık değil mi binada kaç kronik hasta var. Ölse sorumlusu sensin. Kendini düşünmedin çocuklarını da mı düşünmedin? Öyle ya da böyle katilsin.
Yaşlıların düğün merakını anlayamıyorum.
Bitli çocukların akrabada yatıya kalması gibi. Gençler belki pek bilmez bit bulaşı kabustur.
bu teyze neden hala ölmüyor?
Ben olsam hastaneden atardım.
Bunun gibi gerizekalilar yüzünden olan sağlıkçılara oluyor. Yazıklar olsun.
Bütün kayseri’ye covidi yaymıştır.