bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. faideli bilgileri ışığında aydınlanmak dileğimdir. *
edit: adamın islamiyetle sorunu varsa beni neden eksiliyorsun lan? dine mi döndüreyim? *
bir entry'sinde islam için, ''boklu arapların dini'' demiş şahıs. islam, bütün kainata inmiştir sadece araplara değil. çıkış yeri orasıdır sadece. hiç olmazsa islam'ın çıkış yeri belli. anladın ?
çaylaklığa yakın olan 6. nesil yazar.
islam ın evrensel bir din olduğunu bilmeyen yahut hazmedemeyen yazar.*
o bokta boğulması temennisiyle...
süper yazar. chewbacca olsam verirdim.
(#5879226)
kimi insan vardır, o kadar cahildir ki, bunu örtmek amaçlı kuyruğuna basılmış kedi gibi önüne gelene saldırır. ya da insanların inanışlarına saldırarak ön plana çıkmayı amaçlar.

işte onlar asla kaale alınmaması gereken güçsüz insanlardır. özgüvensizdirler. aynı lisede insanları aşağılayarak ön plana çıkmaya çalışan kızlara benzerler.
insanlara ve inançlarına yukardan bakıyor gibi görünseler de o kadar aşağıdadırlar ki, insanlar onlara tepeden bakmaktadırlar.
"allahım yok benim!" diye bağıran yazar. tamam anladık. git bluevelve abinin yanında staja başla.*
mizahı ve din düşmanlığını bir kotada eritmeye çalışan 6. nesil yazar. ortalamanın üstünde bir saçmalama yeteneğine sahip, sanırsam küçükken topu cehenneme kaçmış.
the balkan girl hakkında atıp tutan yazar.
kendisi ateist olmayı: "bilimsel düşünceyi evrim gerçeğini görmüş zeki soran sorgulayan insanın olduğu durumdur" diyerek tanımlamış.

bu söyleminde hangi bilimsel verilere dayandığını çok merak ediyorum.
ergenekonun amerikan p.çleri olduğun farklına varamayan bir yazar.
(#6154235) kendisini pkk militanı sanıyor zannımca, sayın cumhurbaşkanımıza apo diye hitap etme dangozlugunu başka nasıl açıklayabiliriz.

(bkz: bakayım vallahi geri zekalı).
nicki ile müsemma kör aysssss iiiiktir.
es- es yada fenerbahçe taraftarı. gülüşüyle de erol taş benzemektedir.
(bkz: deniz baykal dan kurtulmak/#8006576)
bu girinin sahibidir. deniz baykal savunucusu, ot savunucusu, bok savunucusu gibi laflar kullanmak sadece sik kafalı islamcılara özgü olabilir.
partizan, hatta disko disko partizan, kılıçdaroğlu diye bir halaya durmadığı kaldı.
bugün kılıçdaroğlu için kendini acayip yırtınan yazar. Bir ara chp'de değilde türkiye'de seçim oldu zannettim sayesinde.

(bkz: yoksa kılıçdaroğlu mu la bu)
(bkz: #8232312) IHH nın para toplayıp tedavi etirmesi gerektigine inandıgım ruh hastası.
(#8273149) şeklinde bir entry girebilmiş yazar.

türk milletine, "beyinsiz, siyaset üretemeyen, aşağılık kompleksli" şeklinde hakaretler edebilmiş yazarcık. bir an önce tarih edilmesi gereken insan..
zamane chp lisi bu kişiden anlayabileceğimiz gibi, yıllar geçmiş lakin şu chp zihniyeti bir türlü değişmemiştir..

(bkz: hasolar memolar iktidara geliyor)
ağlama melis diyerek teselli edilmesi gereken yazar.

hmpss hmpsss bir şey kokuyor?
çok ateşli yazar.
(bkz: faşist yahudi)
müthiş yazar ağır dini ve siyasi eleştirileriyle durumumuzun ne kadar içler acısı olduğunu deşifre eder kendileri...
müslümanlara s. k kafalı tarzında hakaret etmiş yazardır.