bugün

az önce nickinin cine5 te zikredildiği yazar.
ne demiştir efenim diye şaşırtan olaydır.
sözlüğe çok emeği geçtiğini iddia ediyor.doğrudur
cool adamın mesajı:

--spoiler--
merhaba ben uludağ sözlük'te çok emeğimin geçtiğine inanan biriyim, kullanıcı adım cool adam, oradakiler iyi bilir, uludağ sözlük yönetiminden arkadaş az önce atılan yazarlara zulüm hakkındaki bir mesaja yok öyle bir şey dedi geçti, size sorarım; gerçekleri söyledim diye, hatta bunları sözlükte değil ayrı bir blog'ta söylediğim halde neden beni sözlükten uzaklaştırdılar? hatta ve hatta nickimin sol frame'e gelmesini bile engellediler? yazarlara yapılan emek hırsızlığını ve haksızlıkları söylemek suç muymuş? uludağ sözlük'teki yazarların kaçı kendilerinden memnunmuş? uludağ sözlük moderasyonu başlığı altına bakmanız yeterli yazarların tepkilerini görmek için, sırf kendilerinin bana ve diğer yazarlara yaptıklarından usandığım için kendi sözlüğümü açtım, unutmasınlar ki sözlükleri sözlük yapan onlar değil parmakları çatlayana kadar yazan yazarlarıdır, eski bir uludağ sözlük yazarı olarak bunları söylemek istedim, yazık oluyor bazı emeklere.
--spoiler--
sıfır noktasına mesaj atmıştır.
(bkz: sıra bluevelve de)
zengin sözlük ve kendi adına programa mesaj atıp dalih olarak yemin ediyorum yarmıştır ahahaha. parasıyla her an kanalı satın alabilir.
2 aydır nedeni belli olmayan bir şekilde çaylak tutulan kral cool adam'ın yazarlığının tekrar açılmasını isteyen yazarların başlattığı kampanyadır.
cool adam gibi okunası yazar var mı yahu? niye böyle oldu anlamadık. kısacası özledik cool adam'ı bir an önce aramıza dönsün istiyoruz. *
adam programa mesaj bile attı..affedin artık modlar. * ama ciddi olarak açılmalıdır..
yardımımı esirgemeyeceğim kampanyadır.
bilmem kaç bin kişilik uludağ sözlük camiasında bana yararı olan sayılı yazarlardan biridir cool adam. bu yüzden destek verdiğim kampanyadır.
destekleyeceğim kampanyadır. uludağsözlük bir hıyar ise cooladam tuzdur efendim.
uludağ sözlük içi bir kampanyadır. bizler uludağ yazarlarıyız tıpkı onun gibi. bir çoğumuz onun entrylerini burada tanıdık. sözlüğünün olması bizim için bir şey ifade etmez, yazılarını yine uludağ szlüğün sol frameinde görmek istiyoruz. cezaysa çekmedi mi yahu hala cezasını kaç ay olmuş entry girmeyeli. uludağ cool adam'sız eksiktir bence.
katıldığım kampanya
*.
bir cool adam fanı olarak tabii ki katıldığım kampanyadır. onu x sözlük y sözlükte aramamalı yazarlar, uludağda bulabilmeli.
kendisi artık yazmayı tercih etmese bile, yazma hakkı artık elinden alınmamalıdır. bir 120 gün vak'ası daha mı vuku buluyor ne?
kendisi buradan görülebilir. *
çok özlenen kraldır. sonunda beni evdekidüşses yapmaya söz vermiştir. parası neyse vericez satın alıcaz bu sözlüğü, vurucaz kırcacı!!

o değil de nasıl bir çaylaklık cezasıdır bu, 3 aydır bitmek bilmedi... bırakın artık geri dönsün, yine dolarahahaha diye gülsün yahu.

düpedüz haksızlık ona yapılan. 3 ay çaylaklık cezası mı olur?
uludağ da göründüğü gibi olmayandır. adam parası neyse verip sözlük açtı sonra duruldu. 3 ayda bir entry belki giriyor belki girmiyor. bizi mi beğenmiyor ne?
yaklaşık 3 aydır ortalıkta görünmeyen cool adam'ı merak eden yazar söylemidir.*
kendisine verilen çaylaklık cezasından dolayı olandır. cezasının 3. ayı bitti, bilinmeyen bir sebepten ötürü müebbbet alacağı söyleniyor. şaşkınlıkla takip ediyoruz.
he is come back.*
moderasyonun sike sopa olan cezaları sonucu sözlüğe küsme nedeni.
internet cafeye gidecek parası kalmamıştır.
küçük bir işletme açmış diyorlardı:
(bkz: zengin sözlük)
cool adam'a nedeni belirtilmeden verilen, ne kadar olduğu belli olmayan çaylaklık cezasıdır.
tespitime göre yaklaşık 70 gün olmuş, daha ne kadar süreceği de muamma olandır. cool adam gibi kendine has bir tarzı olan ve ciddi anlamda format dışından çıkmayan bir yazarın bu kadar çaylaklık cezası almasının sebebi nedir, ben çok merak ediyorum.

bu yazar cool adam olmasa bile 70 gün çaylak olmak için çok uzun bir süre. yazarın bir suçu vardır veya yoktur, artık cezasını çekmiş olmalı ve artık bu ceza kalkması gerekir.

yazarları duyarlılığa, moderasyonu göreve davet ediyorum.